• DOLAR
  5,3378
  % 0,22
 • EURO
  6,1113
  % 0,35
 • ALTIN
  224,4714
  % 0,30
 • BIST
  101.701
  % 0,41
reklam"
reklam
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

01:38- 17:32 saatleri arası Ay boşlukta olacağından bugün yeni bir şeye başlamak pek uygun olmayabilir. İnternet üzerinde yapacağınız finansal işlemler askıda kalabilir. 17:32’den sonra Ay, Yay burcuna geçiş yapıyor. Olumlu haberler alabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak için araştırmalar yapabilirsiniz.

Gelecekle ilgili seyahat planları düşünebilirsiniz. Akademik konularda da güzel etkiler alıyorsunuz. Beklediğinizden daha güzel bir başarı elde edebilirsiniz.

Sevgiler,
Astromeri

BOĞA BURCU YORUMU

Güne başladığınızda 01:38- 17:32 arası uzun bir süre Ay boşlukta olacak. Bugün partnerinizle aynı fikir üstünde anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Söylediklerinize veya yazdıklarınıza cevap alamayabilirsiniz. 17:32 itibariyle Yay burcuna geçiş yapan Ay, maddi konularınızı gündeminize taşıyabilir.

Uzun zamandır kapatmak istediğiniz borçlarınız veya ödemeleriniz için harekete geçebilirsiniz. Kredi başvurusu için bir düşünceniz olabilir. Kariyer hayatınızda da güzel etkiler aldığınız bir sürece giriyorsunuz.

Sevgiler,
Astromeri

İKİZLER BURCU YORUMU

Günün büyük bir bölümünde 01:38- 17:32 saatleri arasında Ay boşlukta olacak. Bu zaman diliminde işinizle ilgili konularda eyleme geçmek pek iyi sonuçlanmayabilir. Sağlık durumunuzda bir iyi bir kötü seyredebilir. Ay, 17:32 itibariyle Yay burcuna geçiyor. İlişki ve evlilik hayatınız ön planda olacak.

Partnerinize daha fazla önem verebilirsiniz. Beraber vakit geçirebileceğiniz yerlere veya aktivitelere gidebilirsiniz. Mantığınızdan çok duygularınızın sizi yönettiği bir günde olabilirsiniz.

Sevgiler,
Astromeri

YENGEÇ BURCU YORUMU

01:38- 17:32 saatleri arası günün çoğunluğunda Ay boşlukta ilerliyor olacak. Sizler aşk hayatınızda belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Attığınız mesajlara veya aramalara cevap bulamayabilirsiniz. Bazı şeylerin netleşmemesi sizi huzursuz edebilir.

17:32 olduğunda Ay, Yay’a geçiş yapıyor. Bu zaman dilimiyle beraber iş hayatınıza daha önem vereceğiniz bir süreçte olacaksınız. Belki eve iş getirebilirsiniz ya da fazla mesai yapmanız gerekebilir. Önünüzde sağlığınıza dikkat etmeniz gereken birkaç gün olabilir.

Sevgiler,
Astromeri

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün Ay, 01:38- 17:32 saatleri arasında boşlukta olacak. Günün büyük bölümünde yeni işe veya projeye başlamak iyi olmayabilir. İmzalamanız gereken evrak veya sözleşmeler varsa mutlaka dikkatli okumalısınız. 17:32’den sonrası huzurlu bir enerjiye sahip olacaksınız.

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Partnerinizle aranızdaki sorunları çözebilirsiniz. Şansınızın açık olduğu bir zaman diliminde olacaksınız. Çocuğunuzla ilgili bir beklentiniz varsa olumlu haberler alabilirsiniz.

Sevgiler,
Astromeri

BAŞAK BURCU YORUMU

Günün çoğunluğunda Ay, 01:38- 17:32 arasında boşlukta hareketine devam edecek. Teknolojik aletlerinizle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Attığınız mailler veya mesajlar ulaşmamış olabilir. Bu gecikmeleri düzeltmek için vaktinizi harcayabilirsiniz. Saatin 17:32 olmasıyla beraber Ay, Yay burcuna geçiş yapıyor.

Ailenize odaklanacağınız bir süreçte olacaksınız. Onları ihmal ettiğinizi düşünebilirsiniz. Beraber evde oturmak isteyeceğiniz huzurlu bir akşamda olacaksınız.

Sevgiler,
Astromeri

TERAZİ BURCU YORUMU

01:38- 17:32 saatleri arası Ay boşlukta ilerleyeceğinden bugün parayla ilgili işlemlerinizi yaparken dikkatli olmalısınız. Aktardığınız paralar havada kalabilir. Yerine ulaştığından veya size gelecek paranın da hesabınıza düştüğünden emin olun. 17:32 itibariyle Ay, Yay’a geçiş yapmış olacak.

Bu zaman dilimiyle beraber iletişim trafiğiniz artabilir. Edindiğiniz yeni çevreler sayesinde fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kardeşiniz veya akrabalarınızla ilgili haberler alabilirsiniz. Uzun zamandır okuyamadığınız kitaplara geri dönebilirsiniz.

Sevgiler,
Astromeri

AKREP BURCU YORUMU

Bugünün büyük çoğunluğunda Ay, 01:38- 17:32 saatleri arası boşlukta olacak. Kendinizle ilgili yapacağınız işlerde sonuç alamayabilirsiniz. Özelikle dış görünüşünüzde değişiklik yapmak istiyorsanız sonuçlar beklediğiniz gibi olmayabilir.

Saatler 17:32’yi gösterdiğinde Ay, Yay burcuna geçiş yapıyor. Maddi konularınızla ilgili eyleme geçmek isteyebilirsiniz. Gelirinizi arttırmak adına yeni fırsatlar araştırabilirsiniz. Aşk hayatınızda mantığınızıla kalbinizi dinlemek arasında kararsız kalabilirsiniz.

Sevgiler,
Astromeri

YAY BURCU YORUMU

01:38- 17:32 arası günün büyük bölümünde Ay , boşlukta hareketine devam edecek. Sizler bu süreçte sağlığınızla ilgili bir durum yaşarsanız ihmal etmemelisiniz. Aldığınız ilaçların veya tedavilerin etkisini görmüyorsanız doktorunuza belirtmenizde fayda var. Psikolojik olarak kendinizi düşük enerjili hissedebilirsiniz.

17:32 itibariyle Ay sizin burcunuza geçiyor. Tamamen sabahki enerjiniz gidiyor. Yerine enerjik, mutlu, kendine güveni tam bir Yay burcu geliyor. Olumlu haberler alabilirsiniz. Kendinize vakit ayırabilirsiniz. Saçınızda veya stilinizde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Sevgiler,
Astromeri

OĞLAK BURCU YORUMU

Günün büyük kısmında Ay, 01:38- 17:32 saatleri arası boşlukta olacak. Bu saat dilimi içerisinde yeni bir şeye başlamak iyi bir fikir olmayabilir. Yapacağınız girişimler veya aramalar sonuçsuz kalabilir. Saat 17:32 olmasıyla beraber Ay Yay burcuna giriş yapıyor.

Sağlığınızın ön planda olacağı bir süreçte olacaksınız. Beklediğiniz sonuçlar varsa elinize geçebilir. Akşam dışarıda vakit harcamak yerine evde dinlenmek bağışıklık sisteminizin güçlenmesi adına iyi olacaktır. Geçmişe fazla takılmayın, enerjinizi boş yere düşürebilirsiniz.

Sevgiler,
Astromeri

KOVA BURCU YORUMU

01:38- 17:32 saatleri arası Ay boşlukta ilerleyecek. Bugünün çoğunluğunda kariyerinizle ilgili konular olsa da yeni bir eyleme geçmek için uygun bir vakit olmayabilir. Yapacağınız girişimler sonuçsuz kalabilir.

Saatler 17:32 olduğunda Yay burcuna giriş yapan Ay, şanslı bir zaman diliminde olduğunuzu gösteriyor. Bulunduğunuz ortamlarda sizden bahsedilebilir. Başarılarınızın karşılığını almaya başlayabilirsiniz. Size verilen akıllar yerine kendi bildiğinizi yapmanız daha doğru olacaktır.

Sevgiler,
Astromeri

BALIK BURCU YORUMU

Ay, günün büyük kısmında 01:38- 17:32 saatleri arasında boşlukta bulunacak. Bu saat aralığında çıkacağınız seyahatlerde her şeyin yanınızda olduğuna emin olun. Bazı aksilikler yaşanabilir. Eğitim, yurt dışı konularınız gündemdeyse evrak teslim ederken dikkatli olun.

17:32 olduğunda Ay, Yay’a giriş yapıyor. Sizler için kariyer konularınız daha önemli olacak. Beklediğinizden daha güzel iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Geleceğinizle ilgili hayallerinizi eyleme dökmek için harekete geçebilirsiniz.

Sevgiler,
Astromeri

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM