• DOLAR
  4,0984
  % -0,28
 • EURO
  5,0568
  % -0,28
 • ALTIN
  177,3790
  % 0,85
 • BIST
  109.604,01
  % -0,57
Çocuk Gelişiminde En Önemli Besin Süt

Çocuk Gelişiminde En Önemli Besin Süt

Ankara’da aniden başlayan sağanak yağış, çevre yollarda zincirleme kazalara neden oldu. Ankara-Samsun Yolu’ndaki tatil dönüşü nedeniyle yoğunlaşan trafiğe, ani bastıran sağanak yağış da eklenince zincirleme kazalar yaşandı. Elmadağ’dan Ankara istikametine doğru Ortaköy mevkiinde üç ayrı noktada zincirleme trafik kazası meydana geldi. Toplam 16 aracın karıştığı zincirleme kazalarda, aralarında çocukların da bulunduğu 12 kişi hafif şekilde […]

reklam
reklam

Ankara’da aniden başlayan sağanak yağış, çevre yollarda zincirleme kazalara neden oldu.

Ankara-Samsun Yolu’ndaki tatil dönüşü nedeniyle yoğunlaşan trafiğe, ani bastıran sağanak yağış da eklenince zincirleme kazalar yaşandı. Elmadağ’dan Ankara istikametine doğru Ortaköy mevkiinde üç ayrı noktada zincirleme trafik kazası meydana geldi. Toplam 16 aracın karıştığı zincirleme kazalarda, aralarında çocukların da bulunduğu 12 kişi hafif şekilde yaralandı. Elmadağ’dan Ankara istikametine trafikte tıkanmalar meydana geldi.
Kaza yerindeki araçların çekilmesiyle yol trafiğe açıldı.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Sevgili Koçlar saat 03:04 Ay-Kuzey düğüm görünümü, dışa yansıyan duyguların doğal akışını sağlıyor. Kişi kendini aşkta ve hayatın genelinde doyumlu hissediyor. Neysem oyum, ne hissedersem onu yaşarım diyerek kişisel anlamda gelişiyor, canlanıyor.

Saat 10:46 Ay-Mars görünümü, kendinizi aktif bir şekilde önde gösterme çabanızdır. Özgür olmak arzunuzdur. Ancak iş hayatı ve sorumluluklarınız ağır basar. Siz de tepki gösterirsiniz. Aileniz ve iş ortamınızdaki bulunan kişilerle tartışmaktan kaçınmak gerekir.

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında Merkür burcunuzda düz ilerleyecek. Fikirlerinizi kendinizden emin ifade edeceksiniz. Ancak ilişki söz konusu olduğunda, partnerin düşüncelerini almanız, beklenmedik tepkide bulunmadan önce dengeyi iyi muhafaza etmeniz gerekiyor. Birbirinize karşı anlayışlı olmaya çalışınız. Her ikinizin de, hedef ve kişilik farklılıklarına saygı duyunuz. Denge, saygı, sevgi ve anlayışın iletişimde önemi bir hayli fazla. Çekişmelerin, bencilliklerin hiç kimseye faydası olmaz. Sen ve ben demek yerine biz demeyi başarmamız gereken süreçteyiz.

Saat 20:37 Ay-Pluto görünümü, dünyada olan bitenler ve kişisel mevzular üzerinde hislerinizi, öfkenizi dışa yansıtmakta zorlanmanıza yol açar. Konuşmak, derdinizi anlatmak, kızgınlığınızı ifade etmek isteseniz de sizi anlamaları pek kolay olmaz.

Not: 16 Nisan Koç burcunda doğacak Yeniay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/16-nisan-koc-burcunda-dogacak-yeniay-burcunuzu-nasil-etkileyecek-1217555-mykadin

Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

BOĞA BURCU YORUMU

Sevgili Boğalar saat 03:04 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ailevi konulardaki sorunları aşabilme arzumuzun işaretçisidir. Bir şeyleri saklamadan, net ve açık şekilde ifade etmeye çalışırız. Çünkü böyle yaptığımızda kendimizi mutlu hissedeceğimizi biliriz.

Saat 10:46 Ay-Mars görünümü, dışa yansıtamadığınız ancak sinirlendiren meseleler yüzünden keyfiniz kaçabilir. Siz işlerinizi yoluna koymak, başarılı bir gün geçirmekten yanasınız. Ancak öfkenizi dizginlemeniz gerekecek.

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Bu geçiş bazı günler gerginliğe neden olabilir. Boğa'ların olumlamalarda bulunmalarını, stresten uzak durmalarını, zihinlerini daha güzel şeyler için kullanmalarını tavsiye ederim. Kolayca gerginleşebiliriz veya bir şeyleri düşünürken sadece kendi işimize gelecek şekilde ele alabiliriz. Buna dikkat etmek lazım.

Saat 20:37 Ay-Pluto görünümü, tek başına onca mücadele verdiğiniz meseleler üzerinde geri adım atmaya niyetiniz olmadığını gösteriyor. İstemeden takıntılı düşünebilirsiniz. Bazı kişileri suçlayabilirsiniz.

Not: 16 Nisan Koç burcunda doğacak Yeniay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/16-nisan-koc-burcunda-dogacak-yeniay-burcunuzu-nasil-etkileyecek-1217555-mykadin

Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

İKİZLER BURCU YORUMU

Sevgili İkizler saat 03:04 Ay-Kuzey düğüm görünümü, toplumsal hayatta kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmemizi, duygularımızı net bir şekilde ortaya koymamızı, haksızlıklarla mücadele etmemizi sağlıyor. Çevremizle bağımız gayet güçlü. İşlerimizi yoluna koyarak, planladığımız şekilde hareket ederek ilerleyebiliriz. Her konuda gelişimden yanayız.

Saat 10:46 Ay-Mars görünümü, toplum içinde genel olarak kendinizi öne alacak şekilde hareket edersiniz. Kafanıza taktığınız bir iş varsa, mutlaka olmalıdır. Aktifsiniz. Ancak iş ve özel ortaklık ilişkilerinde ve maddi konularda tedbirli olmakta yarar var.

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Bu seyir sizler için aktif bir iletişimin simgesidir. İkizler, zaten iletişimin öncüsü kişilerdir. Yeni tanışmalar, karşılaşmalar, davetler, organizasyonlar birçok kişiyle bir araya gelmenizi sağlayıcı gelişmeler söz konusu olacaktır.

Saat 20:37 Ay-Pluto görünüm etkisinde, birileri üzerinizde hakimiyet kurmaya, kendi isteklerini dayatmaya çalışabilirler. Aslında sezgileriniz sizi koruyucudur. Her ne olursa olsun akıllıca hareket ediniz ve çıkarlarınızı düşünmeyi ihmal etmeyiniz.

Not: 16 Nisan Koç burcunda doğacak Yeniay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/16-nisan-koc-burcunda-dogacak-yeniay-burcunuzu-nasil-etkileyecek-1217555-mykadin

Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

YENGEÇ BURCU YORUMU

Sevgili Yengeçler saat 03:04 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, kazanmak, başarılı olmak ve dilediğimiz şekilde ilerlemekten yanayız. Kimsenin işimize karışmasına, bizi hafife almasına izin vermeyeceğiz. Para kazanmak ve işimize sahip çıkmak bizim için son derece önemli olacak.

Saat 10:46 Ay-Mars görünümü, ailevi konular, iş hayatı ve toplumsal yaşamda dikkatleri üzerinize çekmek istersiniz. Biraz gergin tavırlarınız olabilir. Bu başarılı olmak arzusu nedeniyledir. Birileri sizi sinirlendirmeye çalışabilir. Partneriniz muhalif veya soğuk davranabilir. Bütün bu baskılar canınızı sıkabilir. Sanki herkes sizi kızdırmaya söz vermiş gibi hissedersiniz.

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. İş hayatınızda aktif düşünme, hızlıca hareket etme ve gerginlikten uzak durmanızda yarar var. Bazen bilinçli analizlerde bulunacağız ancak çoğu zaman gergin konuşmalar söz konusu olabilir.

Saat 20:37 Ay-Pluto görünümü, toplumla ve ilişkinizle birebir alakalı konularda zorlandığınızı söylemek mümkün. Ancak sabırlı olmanız gerektiği için bir hayli öfke duyabilirsiniz. Konuşsam bir türlü, sussam olmuyor diye içinizden geçirirsiniz.

Not: 16 Nisan Koç burcunda doğacak Yeniay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/16-nisan-koc-burcunda-dogacak-yeniay-burcunuzu-nasil-etkileyecek-1217555-mykadin

Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

ASLAN BURCU YORUMU

Sevgili Aslanlar saat 03:04 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bildiklerimizi açık ve net bir dille ortaya koymamızı sağlıyor. Tecrübelerimizi önemseyeceğiz. Fikirlerimizi başkalarıyla paylaşacağız. Kişisel anlamda gelişimimize önem vereceğiz. Arzu ettiğimiz bir yolda ilerlemeyi, özgür olmayı, seçimlerde bulunmayı tercih edeceğiz.

Saat 10:46 Ay-Mars görünümü, özgürce hareket etmek, çeşitli insanlarla bağlantıda bulunmak, medyada göz önünde olmak, seyahat etmek, değişiklikler yapmak arzunuzu işaret ediyor. Ancak sağlığınız veya günlük temponuz buna müsaade etmeyebilir. Bir şeyler sizi baskı altına aldığında tepki gösterebilirsiniz.

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Biz de istekli bir şekilde düşüncelerimizi, inancımızı, hayata bakış açımızı öne sürmek isteyeceğiz. Bu süreç yurtdışı, ticaret, aktif girişimler, haberler, fırsatlar, hızlı kararlar vermek yönünde etkilidir. Ayrıca yolculukların da simgesidir. Kişi iş girişimlerinde bulunmak veya eğitim, ticari konularda aktiftir.

Saat 20:37 Ay-Pluto görünümü, her konuda uzun vadeli düşünmenin önemini tekrar vurguluyor. Gelir-geçer tarzda olmamalı. Çünkü bu durum ileride sorun yaratabilir.

Not: 16 Nisan Koç burcunda doğacak Yeniay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/16-nisan-koc-burcunda-dogacak-yeniay-burcunuzu-nasil-etkileyecek-1217555-mykadin

Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

BAŞAK BURCU YORUMU

Sevgili Başaklar saat 03:04 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişki veya finansal anlamdaki sıkıntılara çözüm bulma arzumuzu işaret ediyor. Tabii ki kimseye eğilmeden, çıkarlarımızın farkında olarak hareket edeceğiz. Bunun tersi bir durum işimize gelmeyecek. Çünkü biliyoruz ki, bizi bizden başka kimse düşünmez. Onun için her şeye dikkat edeceğiz.

Saat 10:46 Ay-Mars görünümü, finansal konulardaki işlerinizi düzenlemek amaçlı girişimlerin göstergesidir. Bu kredi çekilmesi, yatırım veya bir borcun ödenmesi gibi durumların da göstergesidir. Ancak spekülasyonlara karşı dikkatli olmalı, şansınızı zorlamamalı, piyasanın durumuna bir bakmalı, gerekirse uzmanlara danışılmalıdır.

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında etkili olacak Koç burcunda ilerleyecek yöneticiniz Merkür, muhasebe kafasına sahip Başaklar için, mali konularda etkili olacak. Ancak burada çok iyi düşünülmesi gerekir. Bu enerji bir anda yanlış bir karar verdirebilir. Bazı belirsizlikler nedeniyle, çözüm bulmak amacıyla hızlı kararlar verilebilir. Lütfen bu geçişte biraz ortam şartlarına bakın. Borçlarımız, kredi kartı harcamalarımız, nafaka, miras, ortaklaşa yapılan parasal alışverişler ve bunlarla ilgili davalar veya bir takım meseleler üzerinde dikkatli olunuz.

Saat 20:37 Ay-Pluto görünümü, aşk hayatınızla ilgili meselelerde bir hayli tutkulu olduğunuzu gösteriyor. Bir an önce rahatlamak, güçlenmek, arzu ettiklerinize kavuşmak isteyebilirsiniz. Beklemek, sabretmek eskisi gibi kolay değildir.

Not: 16 Nisan Koç burcunda doğacak Yeniay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/16-nisan-koc-burcunda-dogacak-yeniay-burcunuzu-nasil-etkileyecek-1217555-mykadin

Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

TERAZİ BURCU YORUMU

Sevgili Teraziler saat 03:04 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişkide bencil davranmayan, ortaklaşa hareket edebilen, uyumlu ve dürüst birisiyle yaşama arzumuzu işaret ediyor. Ancak böyle biriyle yarınlarda mutlu olabiliriz. Buna göre ilişkimizi veya ilişki seçeneklerimizi gözden geçireceğiz.

Saat 10:46 Ay-Mars görünümü, eş veya sevgilinizle, iş ortağınızla alakalı konularda gerginlik yaratıcı olabilir. Siz geleceğinizi garanti altına alacak şekilde düşünürsünüz. Elinizdeki bir mülkü satmak veya ailenizle ilgili sorumlulukları yerine getirmek isterken, başkalarının bencil düşünmesi, kendini öne alması canınızı sıkabilir.

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Koç düz geçişinde, beraberlikte problemle varsa agresif konuşmalara neden olabilir. Sakin bir şekilde duruma bakmak lazım. İlişkisi mutlu olan kişiler için de, birlikte olumlu yansıma altında önemli kararlar verilebilir. Fikirlerinizi birbiriniz üzerinde baskıyla kabul ettirmeye çalışmayınız. Bu süreç mali konularda da etkilidir. Çözüm bulmak amacıyla hızlı kararlar verilebilir. Lütfen bu geçişte biraz ortam şartlarına bakın. Borçlarımız, kredi kartı harcamalarımız, nafaka, miras, ortaklaşa yapılan parasal alışverişler ve bunlarla ilgili davalar veya bir takım meseleler üzerinde bilinçli olmamız tabii ki faydalıdır.

Saat 20:37 Ay-Pluto görünümü, bilinçaltınızda yerleşmiş geçmiş tatsız olayları hatırlatabilir. Siz bu deneyimleri unutmadığınız için, fevri davranabilirsiniz. Özellikle partnerinizle aranızda bu yüzden sorunlar yaşanabilir.

Not: 16 Nisan Koç burcunda doğacak Yeniay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/16-nisan-koc-burcunda-dogacak-yeniay-burcunuzu-nasil-etkileyecek-1217555-mykadin

Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

AKREP BURCU YORUMU

Sevgili Akrepler saat 03:04 Ay-Kuzey düğüm görünümü, hangi konunda olursa olsun istek ve arzularımızı kısıtlanmadan, mecbur olmadan ifade edebilme isteğimizi işaret ediyor. Hayat bazen bizi test ediyor, sınıyor. Biz kendimiz gibi olmadığımız bir yerde, bir işte, bir ilişkide asla doyuma ulaşamayacağımızın farkındayız.

Saat 10:46 Ay-Mars görünümü, çalışma ortamı veya günlük temponuz içinde biraz gerginliğe sebep olabilir. Baş ağrısı, öfkelenmek, birilerine tahammül etmekte zorlanma gibi durumlar görülebilir. Bazen de, aşırı çalışma, bir işin üzerine fazla eğilme nedeniyle yorulmanıza anlamına da gelir. Dikkatsizlik neticesi minik kazalar olabilir. Tedbiri elden bırakmayalım, aceleci davranmayalım.

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihlerinde Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Fikirleri açıklamaktan çekinmemeye yol açabilir. Ancak dikkatli olacağız.

Saat 20:37 Ay-Pluto görünümü, baskın tarzda hareket etmenize neden olur. Ancak koşullar gereği tabii ki dikkatli olmakta yarar vardır. Güçlü olmak, gücünüzü kanıtlamak ve kabul ettirmekten bir hayli hoşlanabilirsiniz.

Not: 16 Nisan Koç burcunda doğacak Yeniay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/16-nisan-koc-burcunda-dogacak-yeniay-burcunuzu-nasil-etkileyecek-1217555-mykadin

Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

YAY BURCU YORUMU

Sevgili Yaylar saat 03:04 Ay-Kuzey düğüm görünümü, gönlümüzden geldiği gibi düşüncelerimizi ifade etmemizi sağlıyor. Kişisel gelişimimize katkıda bulunan iş ve projelerden yanayız. Aşkta özgürlüğü, yeniliği, değişimi seviyoruz. Sıradan, belli belirsiz, soru işaretleri uyandıran, rutinleşen her şeye karşıyız.

Saat 10:46 Ay-Mars görünümü, sizi gayet aktif, eğlenceli, hareketli, cesur kılıyor. Ancak paranızı risk altına alacak kararlar vermeyiniz. Harcamalarınıza dikkat ediniz. Menkul değerler, borsa, spekülasyon içeren yatırımlar için mutlaka uzmanlara danışın.

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında Koç burcunda düz ilerleyecek Merkür, bekar Yay'lar için yeni tanışmaları simgeler. İletişim anlamında fikirlerinizi gayet cesur şekilde öne sürebilirsiniz. Bu haliniz yeni tanışmalarda partner üzerinde epeyce etkili olur. Ancak bir problem varsa, biraz lafımızı bilmemizde yarar var.

Saat 20:37 Ay-Pluto görünümü, yapılan işlerden elde edilecek paraların göstergesidir. Böyle bir enerji size kuvvet verir, güç aşılar. Ancak maddi konulardaki harcamalara da dikkat etmeniz yerinde olur.

Not: 16 Nisan Koç burcunda doğacak Yeniay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/16-nisan-koc-burcunda-dogacak-yeniay-burcunuzu-nasil-etkileyecek-1217555-mykadin

Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

OĞLAK BURCU YORUMU

Sevgili Oğlaklar saat 03:04 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, ailevi hayatımız ve finansal konularda fayda-zarar hesabı yapacağız. Bizi sinirlendiren, yoran, bencil davranan kişilere tolerans göstermeyiz. Fikrimizi açıkça söyleriz. Çıkarımızı önemseriz. Buna uymayan kişileri uyarmayı biliriz.

Saat 10:46 Ay-Mars görünümü, ev içinde biraz gergin tepkilerde bulunmanıza neden olabilir. Bazı işleri bitirmek için ofiste gün boyu aktif şekilde çalışmanız gerekebilir. Sorumluluklar bir hayli öndedir. Böyle olunca ayağınızı uzatıp şöyle bir dinlenme fırsatı bulamayabilirsiniz.

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Bizler de, yuvamız içerisinde fikirlerimizi bir hayli aktif ve ateşli bir şekilde ifade etmek istiyoruz. İstiyoruz da, bunun ayarını bilmek gerekiyor. Ailemizle, işverenimizle, toplumsal ilişkilerimizle bir bütün oluşturduğumuzu unutmayalım. Dış şartlara bakalım. Öyle alelacele kararlar vermeyelim.

Saat 20:37 Ay-Pluto görünümü, evimizle alakalı düzenlemelerin işaretçisi.

Not: 16 Nisan Koç burcunda doğacak Yeniay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/16-nisan-koc-burcunda-dogacak-yeniay-burcunuzu-nasil-etkileyecek-1217555-mykadin

Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kovalar saat 03:04 Ay-Kuzey düğüm görünümü, açık ve net bir şekilde fikrimizi söylemenin işaretçisidir. Hangi konuda olursa olsun kişisel gelişimimize katkıda bulunmayan kişi ve durumlardan uzak dururuz. Bu görünüm etkisinde ilişkimiz hakkında ilerisi adına doğru bir karar verebiliriz.

Saat 10:46 Ay-Mars görünümü, iletişim anlamında gücünüz dorukta bir güne adım atmak niyetindesiniz. Her işinizi başarılı ve aktif bir şekilde yerine getirmek arzusundasınız. Ancak bazı görüşmeleriniz ertelenebilir veya aksilikler çıkabilir. Bu nedenle canınız sıkılabilir.

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Eğitim, iş, mali konular, çevresel değişimler yönündeki durumlar için olumlu buluyorum. Zihin hızlı çalışıyor. Çözümler de bir o kadar hızlı tespit edilebilir. Ulaşım, haberleşme, bilgi aktarımı, merak edilenlerin öğrenilmesi anlamında işinize yarayabilir. Ancak trafik kurallarına uyalım lütfen.

Saat 20:37 Ay-Pluto görünümü, özel hayatımızla ilgili sırları, yaşadıklarımızı kimsenin bilmesini istemediğimizi işaret ediyor. Her ne kadar dışarıyla haşır neşir olsak da, nasıl konuşmamız gerektiğini iyi biliriz. Baskı kurmaya çalışanlara pek pabuç bırakmayız.

Not: 16 Nisan Koç burcunda doğacak Yeniay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/16-nisan-koc-burcunda-dogacak-yeniay-burcunuzu-nasil-etkileyecek-1217555-mykadin

Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

BALIK BURCU YORUMU

Sevgili Balıklar, saat 03:04 Ay-Kuzey düğüm görünümü, maddi yönden tatmin edici bir iş arayışımızı işaret ediyor. Sağlığımızı ilgilendiren bir tedaviye başlanabilir. Önemli bir konuda karar verebiliriz. Bunun için parasal durumumuz uygun mu diye bakılmasında yarar var. Harcamaların belli ölçüde yapılması uygundur.

Saat 10:46 Ay-Mars görünümü, parasal açıdan aktif olma, kazanma, harcama, görüşmelerde bulunma, ele geçirme, istediğiniz gibi hareket etme arzunuzu işaret ediyor. Bu amaçla işinize dört elle sarılırsınız. Sosyal gruplarla temas ederek, farklı kişilerle bağlantıya geçerek, kazanç elde edeceğiniz işlere yönelirsiniz.

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Finans konularında etkili olacaktır. Yuvanız-iş hayatınız-ilişkinizle alakalı konularda insanları etkileme, rekabetçi düşünme, aklınıza koyduğunuz bir şeyi yapabilme yönünde bir hayli etkilidir. Para hırsı verir ve insan bir an önce güçlü olmak, hedefine ulaşmak, artık rahat etmek isteyecektir. Bazıları bu dönemde eviyle alakalı harcamalara ağırlık verirken, iş ortaklarınız ve partneriniz parasal konularda size müdahalede bulunabilir, ilişkinizin niteliğine göre siz eşinize mali anlamda yardımcı olabilirsiniz. Ancak ipler genelde sizin elinizdedir. Yeni bir yere yerleşim, ailevi konularda yapılacak değişimler, paraya endeksli olabilir. Gücünüz nispetinde hareket etmekte yarar vardır.

Saat 20:37 Ay-Pluto görünümü, arkadaşlarınızla bir araya gelmenin onların bazı sorunlarına yardımcı olmanın işaretçisi. Maddi konular yine etkili olmaya devam ediyor. Hazıra dağ dayanmaz misali, bizim de harcamalarımıza dikkat etmemiz gerekiyor.

Not: 16 Nisan Koç burcunda doğacak Yeniay yorumlarınız alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/16-nisan-koc-burcunda-dogacak-yeniay-burcunuzu-nasil-etkileyecek-1217555-mykadin

Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM