reklam
Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Sevgili Koçlar, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, adı üstünde yenilikleri kucaklama hevesimizdir. Büyümek, genişlemek, keşfetmek isteriz. Eğitim-iş veya farklı bir yolla her türlü deneyime açık oluruz. Fakat koşullarımız tabii ki önemli. Ya, her yönüyle ölçüp tartacağız veya içinde bulunduğumuz şartlara göre davranacağız. Bunlar kolay olmayabilir. Yeniayın görünümleri tam da bu söylediğimle örtüşüyor. Bir yanıyla kendi bildiğini yapmak isteyen kişi, diğer taraftan ufak bir zorlukta pes edebilir. Amacı başkadır, ancak mücadele etmekten kaçınabilir. Oysaki insan kendini hafife almamalıdır. İnandığı bir yol ve ideal varsa, onun üzerine gitmelidir. Bizi neyin durdurduğunu ve bununla nasıl baş edeceğimizi bilmek lazım. Kendimizi tanıyorsak, yeteneklerimizi mutlaka değerlendirmeliyiz.

Sözgelimi yazmak, becerilerimizi bir sanat veya farklı bir alanda güce dönüştürmek gibi. Hayata bakış açımızı yeniden dizayn etmeliyiz. Korku, kaygı, sinmek, pes etmek kolaydır. Kendinize sorun, ben kimim ve gerçekten ne istiyorum. Bunu yaparsanız, ideallerinizin peşinden gider, henüz keşfetmediğiniz birçok yeteneğinizi fark edersiniz. Geriye çekilmek veya kaderi suçlayıp uyuşmak yok. Hayallerinizi gerçekleştirmek elinizde, bunu biliniz.

Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

BOĞA BURCU YORUMU

Sevgili Boğalar, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, önümüzdeki bir aylık süreçte, finansal durumunuzu iyileştirmek amaçlı keşif ve deneyimlerin işaretçisidir. Güçlü pozisyonda olan kişilerle bağlantı kurarak, farklı yollar yöntemler geliştirerek bir şekilde amacımıza ulaşmak isteyeceğiz. Yeniayın görünümleri, bu doğrultuda kurulacak bağlantıların göstergesidir. Sosyal medyada paylaşımlar bu konuda etkili olabilir. Yazarsınız, blog açarsınız, yeteneğinize uygun ve geliştirdiğiniz size ait ürünleri, paylaşımları sunarsınız. Başarılı olur muyum, insanlar beğenir mi diye zaman kaybetmek yerine, bunu denemenizde yarar var.

Önemli olan kendinize güvenmeniz. Sinip kalmamanız, mutlaka bir yol vardır diyerek azimle çalışmanızdır. Yabancılarla ilişkiler, eğitim, politika, hukuk, sanat alanlarında sizi etkin görebiliriz. Böylece kimsenin desteğine ihtiyacınız kalmadan ilerlersiniz. Bir bakarsınız ki, birileri yaptıklarınızı gayet başarılı buluyor. O zaman size finansal bir kaynak sunabilir. Neden olmasın?

Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İKİZLER BURCU YORUMU

Sevgili İkizler, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, önümüzdeki bir aylık sürenin, ilişki konularına açıklık getirilmesini, duygularımızdan emin olmamızı, neyi isteyip istemediğimizi anlamamızı sağlayacaktır. Karşıt burcumuzda oluşması, bizim başkaları aracılığıyla arzu ve isteklerimizi anlamamızda yardımcı olacak. Görünümlere baktığımızda, ilişkiler kadar iş hayatımızla ilgili meseleler de önem taşıyor. Bazı kişilerin ters davranışlarını kendimize yapılmış gibi hissediyoruz. O yüzden çok rahat değiliz. Benim size tavsiyem, beklentisiz olmayı denemenizdir. Çünkü yaptıklarımızın karşılığını bazen alamadığımızda daha fazla üzülürüz. Yeniayda bunu denemenizi istiyorum. Çünkü bunu yapmadığınızda üzülen yine siz olacaksınız. Sizi hayal kırıklığına uğratan kişilere bir mesafe koymayı biliniz. Yeniay bu anlamda size ışık olabilir. Kendimizi daha iyi tanımamızı sağlayacaktır.

Bu Yeniayda özellikle işimiz söz konusu olduğunda egomuzu geriye çekeceğiz. Önyargılı düşünmeyeceğiz. Çünkü bazen, sandığımız şeyler öyle olmayabilir. Yeniay size özel bir yeteneğinizi keşfetmenizde, buna göre iş tercihinde bulunmanızda yardımcı olacak. İş girişim, görüşme ve bağlantılarında doğru bir karar verebiliriz. Bir yenilikte bulunabilirsiniz. Kimseye bir şey ispat etmek zorunda değilsiniz. Bunlara enerjinizi harcamak yerine, başarınız herkese cevap olacaktır.

Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

YENGEÇ BURCU YORUMU

Sevgili Yengeçler, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, iş hayatınız ve günlük yaşantınızda rahat koşullar, özgürlük ve yenilik isteğinizi vurguluyor. Bu sadece iş değil, sağlıklı yaşama arzunuzun da işaretçisidir. Beden ve ruh arzu ettiği huzuru bulmaktan yana. Bunun için sizin de kendinizi sorgulamanız vakti gelmiş demektir. Nasıl bir ortamda yaşıyorsunuz, neler eksik ve neler sizi tatmin etmiyor. Bunlara bakacaksınız. Tabii ki, çözüm bulmak gerekiyor. Zaten siz de bulmadan rahat etmeyeceksiniz. Bu Yeniayın görünümleri, sağlığınıza özen göstermenizi, yorgunluk ve stresten olabildiği kadar uzak durmayı işaret ediyor. Karaciğeriniz, siyatik, alerji, kansızlık gibi şikayetleri doktorunuzla mutlaka görüşün. Yoğun çalışma, düzensiz beslenme ve zararlı (içki, sigara) alışkanlıklar geride bırakılmalıdır. Bunlar sizin gücünüzü düşüren etkilerdir.

İş imkanlarının olumlu yönde değerlendirilmesinde Yeniay size kuvvet sunuyor. Belki başka bir ülke, şehir veya bir projede yer alabilirsiniz. Sizi sakinleştiren, ruhunuzu okşayan ve mutlu olmanızı sağlayan alternatif işlere yönelebilirsiniz. Yazmak, konuşmak, müzikle uğraşmak, farklı kültürleri araştırmak, seyahatler, yoga, mistizm size iyi gelebilir. Bu Yeniayda siz, kendinize iyi bakmayı, yeni ve farklı bir pencereden hayata bakmayı, gözlemlemeyi, deneyim sahibi olmayı tercih edeceksiniz.

Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

ASLAN BURCU YORUMU

Sevgili Aslanlar, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, yeteneklerinizi değerlendirmenizi, projelere, girişimlere, aktivitelere yönelmenizi destekliyor. Maddi-manevi açıdan rahatlamak için buna ihtiyaç var. Hayatı sadece zorlu yüzünden görmek yerine, bizi mutlu edebilecek yanlarını da yaşamak lazım. Siz gururlu bir insansınız. Kimseye eğilmek istemezsiniz. Bu Yeniay size farklı bir pencere açarak kendinizi yenilemenizde destek sunacak. Tabii ki dikkat edeceğimiz noktalar da var. Yeniayın görünümleri, cömertliğin, vericiliğin, insanlara destek olmanın sınırlarını bilmenizi söylüyor. Siz de bir insansınız. Sizin de ihtiyaçlarınız var. Tamam, önyargılı düşünmeyin ancak sizi üzenlerin, sadece kendini düşünenlerin de farkına varın.

Yeniayın görünümleri, aşk-çocuklar-finansal konularda belli bir direnç ve zorluk yaşandığını, bunların giderilmesi için bilinçli olmamız gerektiğini hatırlatıyor. Kredi, borçlanma, miras, hukukla ilgili konularda hesabı bilmek lazım. Beklediğimiz destek uzun vadeli zorlanmaya neden olmasın. Hayal kırıklığı yaratan ilişkilerden uzak durun. Size gerçekten değer veren, sizi düşünen kişilere yönelin. Bu kişilerle bağlantı kurun. Maddi konularda sizi kimsenin kullanmasına veya zor durumda bırakmasına izin vermeyin. Bu noktalara dikkat etmeniz halinde Yeniay, yüklerinizden sizi kurtarır, farklı yollarla sizi rahata kavuşturur.

Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

BAŞAK BURCU YORUMU

Sevgili Başaklar, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, eviniz-ailenizle ilgili yapmak istediklerinizi, geleceğe dönük yeni kararlar vermenizi sağlıyor. Yeni bakış açısı bu. Daha özgür yaşamak, sevdiğiniz bir yaşam kurmak, gerçekten huzur bulacağınız bir hayatı deneyimlemek ihtiyacınız yükseliyor. Belki ailenizden uzaktasınız, belki de evlenmek üzeresiniz veya boşanma aşamasındasınız. Bütün bunlar sizi yoruyor, üzüyor veya şartlar nedeniyle zorlanıyor olabilirsiniz. Bu Yeniayın görünümleri, ailevi ve ilişki konusunda bir karar aşamasına geldiğinizi gösteriyor. Mutsuz bir yuvada veya arzu etmediğiniz bir ilişkinin içinde kaybolup gitmekten yana değilsiniz.

Yeniayın görünümleri bir meselenin özünü kavramanızda, buna göre bir yol belirlemenizde yardımcıdır. Bu yuvadan ayrılış, bir boşanma, yeni bir yere yerleşme şeklinde bir kararı gösterebilir. Ancak size tavsiyem, sandığınız gibi olup olmadığını iyice anlamanızdır. Bazen insan birdenbire aşık olur, evlilik kararı verir. Kimi zaman da sağlıksız bir ilişkiyi sürdürmekte inat eder. Bunun için lütfen mevcut durumunuzu gerçekçi ve hakikaten doğru şekilde değerlendirin. Egonuza yenilmeyin ancak kendinizi de ihmal etmeyin. Mantığınızla duygularınız arasında çelişki olmasın. Buna dikkat edin.

Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

TERAZİ BURCU YORUMU

Sevgili Teraziler, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, size yeni yollar, yeni girişim ve çözüm yolları sunuyor. Aslında kişi, bu Yeniay sayesinde birçok şeyin farkına varıyor. Bu bile çok güzel bir gelişme diyebiliriz. Yeniay, farklı bir çevreye yerleşim, eğitim veya iş konularında özgürce karar vermek, fırsatları doğru şekilde değerlendirmek mümkün. Tabii ki sizlerin de, başta sağlığınız olmak üzere ne istediğinizi bilerek yeteneklerinizi mutlaka değerlendirmeniz gerekiyor.

Oturduğunuz yerde olmaz bu. Çabalamak ve eksikleri görmek lazım. Kendinizi tanımak, ne istediğinizi bilerek karar vermek şart. Mantık ve duygular arasında çatışma olmadan hareket etmek en doğrusudur. Bir şeyler hadi değişimde bulun derken, eğer siz dışarıdan bir şeyler bekliyorsanız bu yanlıştır. İstiyorum, yapmalıyım demek gerekiyor. Yanlışa dur demek, yeniye yer açmak istiyorsak, sağlığımıza dikkat etmemiz lazım. Çok fazla yorucu, stres dolu bir işi sürdürmek ne derece doğru olur ki? Araştırın, yeteneğinize göre tercihte bulunun. Bir şikayetiniz varsa, bunu mutlaka doktora gösterin. Bir haksızlık veya suistimal varsa, hakkınız olanı almak için cesur olun. Zararlı alışkanlıklardan uzak durun. Beden ve ruh sağlığınızı önemseyin.

Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

AKREP BURCU YORUMU

Sevgili Akrepler, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, finansal durumu iyileştirmek ve mevcut sıkışıklığı gidermek adına destekleyicidir. Burada sizin de kendinizle yüzleşmeniz şart. Nelere para harcıyor, elinize geçeni nasıl değerlendiriyor ve yarınlarınızı düşünerek dikkatli oluyor musunuz? Görünen o ki, bu konuda sizde de biraz suç var. Gelin o zaman bu Yeniayda bütçemizi iyileştirecek kararlar verelim. Sözgelimi ek kazanç elde etmek amaçlı işlere yönelelim. Yetenekli olduğumuz bir alanda sosyal medyayı kullanarak, farklı ortamlara girerek, insanlarla temasta bulunarak kendinizi tanıtın.

Sözgelimi edebiyat, tiyatro, spor, yazarlık, ses ve nefes eğitimi vermek veya bunu öğrenmek, koçluk, danışmanlık, kişisel bakım, fotoğraf, video çekimi ve sanat dalları size gelir getirici işler olabilir. Bir tavsiyem de, kimsenin yardımı olmadan başarmanızdır. Arkanızda bir destekçi veya seni buraya ben getirdim diyecek ve üzerinizde hakimiyet kuracak kişilere değil, kendinize güvenin. Başarılı olursunuz. Önyargılı insanlara karşı dikkatli olun. Kendi aşım kaygısız başım cümlesini rehber edinin.

Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

YAY BURCU YORUMU

Sevgili Yaylar, 7 Aralık saat 10:20 burcunuzda doğacak Yeniay, adı üstünde yenilikte bulunmak, kendimizle ilgili konulara açıklık getirmek, istediğimiz hedefi gerçekleştirmek anlamına geliyor. Bu yanlış gidene, haksız olana bir dur diyebilme şansı tanıyor. Bununla da kalmıyor, kendinizi gözden geçirmenizde, yeniden tanımlamanızda rehberlik yapıyor. Öncelikle bu Yeniay, ailevi konularda yaşanan bazı sıkıntıları, sorunları, hayal kırıklıklarını net olarak görmede, sağlıklı çözüm bulmada yardımcıdır. Bunlar yapılırsa, sağlıklı adım atılır, alınan karar doğru olur. Sizin de şartlara göre, eğer yapmanız gereken şeyler varsa, siz de kendi payınıza düşen esnekliği göstermelisiniz.

Zaten bugünlerde yapılan gözlem, başlatılan eylem yavaş yavaş yerine oturacaktır. Yeniayın bir başka özel görünümü, önyargılı olduğumuz veya kendimize göre sandığımız meseleleri egomuzu geriye çekerek bakmamızı sağlamasıdır. Öyle gelişmeler yaşanır ki, son derece bağımlı olduğunuz, yanlış olsa dahi kabul etmediğiniz ne varsa sizi ondan uzaklaştırmasıdır. Yeni bir yol ayrımı, yeni bir sayfa açılımı, kendinizi yeniden tanımlamanızdır. Bu kişisel, ailevi, yuvanızla ilgili konularda gerçekleşecektir.

Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

OĞLAK BURCU YORUMU

Sevgili Oğlaklar, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, sizi yorgun düşüren, hatta zaman zaman bağımlılık yarattığı için zorlayan meseleleri çözüme kavuşturmanızı, böylece daha sağlıklı karar vermenizi, tercihte bulunmanızı sağlayan bir güce sahiptir. Şu aralar, iyimser düşünmek bazen kolay olmuyor. Hatta neyin doğru veya gerekli olduğunu tespitte zorlanıyorsunuz. Bazen iyi niyet, çoğu zaman çelişkiler, mantık ve duygular arasındaki ikilemler sizi epeyce meşgul ediyor. Bu Yeniay, size gerçekten gerekeni bulmanız için bir fırsat. Gücünüz aşan her şeyden uzaklaşıp, bütün enerjinizi doğru şekilde kullanmayı öğreneceksiniz. Kimse anlamasın diye sıkıntıları içinize atıyordunuz. Şimdi bunları dile getirecek, sizi üzen kişilere gerekli cevabı vereceksiniz.

Uzun zamandır üstünde çalıştığınız bir projeyi sunabilirsiniz. Bir güzel fırsatla karşılaşabilirsiniz. Fiziksel ve ruhsal anlamda size iyi gelecek, motive edecek aktivitelere yönelebilirsiniz. Spor, müzik, rehberlik, danışmanlık, tiyatro, edebiyat gibi alanlarda eser verebilirsiniz. Birileri yüzünden, bir şeylerin ağır yükü nedeniyle kaybettiğiniz zamanı, şimdi geri kazanabilirsiniz. Bu Yeniayı, karanlıktan aydınlığa çıkış gibi görünüz. Yaratıcı fikirlerinizi yazıya dökebilirsiniz. Daha verimli çalışabilirsiniz.

Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kovalar, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, önümüzdeki haftalar içinde, ileriye dönük bazı plan ve projeler için sıkı çalışmanın işaretçisidir. Kazancınızla ilgili meseleler son zamanlarda sizi zorluyor. Şimdi bilinçli şekilde bu meseleye odaklanmalısınız. Har vurup harman savurmak vakti değil. Her kuruşun bir önemi var. Bazen iyi niyetimizden, hesap kitap bilmemezlikten hatalar yapıyoruz. Sonra da zor durumda kalıyoruz. O zaman bu Yeniayda, bütçemizin dengesini ayarlamak, ona göre hareket etmek gerekir. Zaten bu Yeniay da bu olumlu kararın alınmasında yardımcıdır.

Gerçeği görmemizi sağlar. Bağımlı olduğumuz alışkanlıklar, gereksiz yere harcanan paralar, bizi yanıltan dostlar, hesapsız alışverişlere bir set çekilir ve ona göre bir ayarlamada bulunulur. Yeniayın çok önemli bir görünümü var. Bu sizin, ek kazanç elde etmede yeteneklerinizi daha iyi kullanmanızı sağlayacaktır. Yazarlık, tiyatro, spor, görsel sanatlar, mistizm, rehberlik, danışmanlık gibi alanlarda eser verebilirsiniz. Bu alanlarda gösteri, sunum veya seminer düzenleyebilirsiniz. Önümüzdeki bir aylık süreçte seyahat, görüşme, yenilikleri sergileme, farklı gruplara katılma, yeni insanlarla tanışma yönünde enerjiniz yükselecektir.

Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

BALIK BURCU YORUMU

Sevgili Balıklar, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, mesleki ve toplumsal alanda yapılacak yeni değişim ve gelişmelerin işaretçisidir. İnsanlar sizin bilgi ve deneyimlerinizden istifa edeceklerdir. Siz de bunun için çalışmalı, gayret göstermelisiniz. Madem yeni bir şeyler düşünüyorsunuz, madem başarıya ulaşmaktan yanasınız. O zaman şimdi, üstünüzdeki ağır toprağı tüm gücünüzle atın ve ben buradayım diyerek kollarınızı sıvayın. Birilerinin ne düşündüğünü kafanıza takmak yerine, kendinize bakın ve hassasiyeti geride bırakın. Öyle sanmıştım, böyle düşünmüştüm diyerek önyargılı olmayın. Birilerinin sizi keşfetmesini değil, sizin kendinizdeki yeteneğin farkına vararak ilerleyin. Bu çok önemli.

Yeniayın olumlu bir görünümü bulunuyor. Bu görünüm sayesinde, kişisel tüm becerilerinizi yaratıcı fikirlerinizi edebiyat, sanat, spor, rehberlik, danışmanlık ve mistik alanda kullanabilirsiniz. Yazıya dökülen her şey dikkat çeker. Aktif hayal gücünüzü insanların keşfetmesini sağlayın. Farklı alanlarda farklı çalışmalar ürüne dönüştüğünde bunlara talip olacak çok insan bulursunuz. Gayret edin ve asla pes etmeyin. Göreceksiniz ki, korktuğunuz, çekindiğiniz gibi değil, bilakis hayatınızın kontrolü sizin elinizde.

Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM