reklam
Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Sevgili Koçlar saat 03:33 Venüs-Uranüs görünümü, hayatın dayatmaları, maddi-manevi sıkıntılarından uzaklaşmak ihtiyacımızın göstergesidir. Değişim ihtiyacı öylesine yoğundur ki, olumsuz gelişen en ufak bir olay dahi bizi rahatsız eder. Bir iki gün boyunca etkili olacak bu enerji, alışverişlere dikkat etmek bütçeyi aşmamak gerekiyor. Doğru mu yanlış mı olur diye düşünmeden kısa süreli bir flört yaşayabiliriz. Eğer ilişkimizde sorunlar varsa, bu görünüm alışılmışın dışında tepki vermenize neden olabilir. Bu görünüm kendi değerlerimize daha fazla önem vermenin işaretçisi olduğundan, bize zorluk çıkartan değil, bilakis yenilik sunan kişilere yönelmemizi sağlıyor.

Saat 09:10 Ay-Jüpiter görünümü, partneriniz ve ailenizle aranızdaki maddi-manevi paylaşımların önemi büyüktür. Desteklenmek, güvenmek ve güçlenmek istersiniz.

Saat 12:40 Ay-Neptün görünüm etkisinde, çevrenizde huzur ve güzellik ararsınız. Sevdikleriniz yanınızda olsun istersiniz.

Saat 19:19-16 Haziran saat 10:21 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Evimiz, ailemizle yakından alakalı konular üzerinde daha hassas davranabiliriz. Dışarıdan bakıldığında sert ve taviz vermez görüntümüze karşılık, iç dünyamızda bir hayli alınganız. Bize sarılacak bir dost ararız.

Gönülden huzur, mutluluk ve sevgi dileklerimle, bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün geçirmenizi temenni ederim.

BOĞA BURCU YORUMU

Sevgili Boğalar saat 03:33 Venüs-Uranüs görünümü, aile içinde baskın bir eş veya zorluk çıkartan kişilere karşı tepkili davranmamıza neden olabilir. Daha iyi şartlarda yaşamak arzumuz yükselir. Eğer şu anda bir sıkışıklık varsa, birde ailevi ilişkilerde sorun yaşanıyorsa, en ufak bir mesele büyür, gereksiz tartışmalara, inatlaşmalara neden olur. Uyum sağlamaya, başkalarının beklentisine göre yaşamaya çalışmak pek kolay olmaz. Birbirimize anlayış göstermekte yarar var.

Saat 09:10 Ay-Jüpiter görünümü, çevremizle iletişime verdiğimiz önemi işaret ediyor. Özellikle çalışma ortamı ve günlük sohbetlerde, işlerimizde bize karşı nazik davranılmasını istiyoruz. Çünkü biz buna dikkat ediyoruz.

Saat 12:40 Ay-Neptün görünümü, yakın çevrenizle olan her türlü temasınızda şefkat ve sevgi duygularımızın bir hayli yoğun olduğunu gösteriyor.

Saat 19:19-16 Haziran saat 10:21 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Yanlış anlamaya meydan vermemek için sakin olalım. Hoşgörünün ve ılımlı iletişimin önemi çok büyük. Kardeşlerimiz, ailemiz, yuvamız içindeki iletişim, geçmişe dönük meseleleri ön plana getirebilir. Biraz duygusallaşacağız, sevgi ihtiyacımız yükselecek ancak iç dünyamızın zenginliği de bir hayli artabilir.

Gönülden huzur, mutluluk ve sevgi dileklerimle, bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün geçirmenizi temenni ederim.

İKİZLER BURCU YORUMU

Sevgili İkizler saat 03:33 Venüs-Uranüs görünümü, bir yandan eğlenmek, canlanmak, farklı bir şeyler yaşamak arzumuzu işaret ederken, diğer taraftan elde olmadan en ufak bir terslik canımızı sıkıyor. Özgür olmamızın önüne geçen maddi-manevi sıkıntılar bizi rahatsız ediyor. Aslında uyum sağlamaya, sevgi sunmaya, etrafımızı kucaklamaya, umut etmeye açığız. Fakat birileri veya bir şekilde gelişen durumlar bu arzularımızın önünde duvar oluşturuyor. Çabuk tepki gösterebilir, bulunduğumuz ortamdan uzaklaşabilir, kendimize göre günü geçirebiliriz.

Saat 09:10 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, kaliteli ve uzun vadeli olan her şeyi kıymetli buluyoruz. Bu aşk hayatımızda da parasal konularda da hiç değişmiyor. Güzelliğimize, rahatımıza gayet düşkünüz.

Saat 12:40 Ay-Neptün görünümü, sevdiğiniz her şeyi korumaya ve kollamaya çalışabilirsiniz. Ailenizle olan ilişkiniz ve köklerinize olan bağlılığınızı ruhunuzun derinliklerinde hissedebilirsiniz.

Saat 19:19-16 Haziran saat 10:21 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Hassas düşünürsünüz. Sevdiklerinizi sahipleniriz. Çocuklarınıza, değerlerinize fazlasıyla düşkün olursunuz. Ancak bunun dozunu da bilmek lazım. Kendi duygularınıza verdiğiniz önem kadar, başka insanların da kendisini ifade etmesine izin veriniz. Gözden geçirmeler anlamında boşluktaki saatler uygundur ancak karar değiştirmek, yenilikleri uygulamak yanlış olur.

Gönülden huzur, mutluluk ve sevgi dileklerimle, bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün geçirmenizi temenni ederim.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Sevgili Yengeçler saat 03:33 Venüs-Uranüs görünümü, önümüzdeki iki gün boyunca etkili olup, farklı bir şeyler yaşamak, kendimizi iyi hissetmek arzumuzu vurguluyor. Belki bu nedenle harcamalar artabilir. Bütçemizi aşmayalım. Bu görünüm nedeniyle, bazı insanlar canımızı sıkabilir. Gereksiz meseleler veya hayat şartları bize daha zorlayıcı gelebilir.

Bu enerjiyle uyumlu çalışmak ve en azından kendimizi iyi hissetmek istiyorsak, huzursuz ortamlardan ve kişilerden uzak duralım. Alışverişlerde ölçüyü kaçırmayalım.

Saat 09:10 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, huzurumuz kaçmaması için elimizden geleni yapacağız.

Saat 12:40 Ay-Neptün görünüm etkisi, kendinizi güçlü hissetmeniz yönünde manevi anlamda kuvvetlendiricidir.

Saat 19:19-16 Haziran saat 10:21 arasında Ay-Boşluk etkisinde, hiçbir konuda aceleci karar vermeyin. Duygularımız ön planda olacak. Sevdiklerimize düşkünlüğümüz artacak. Geçmişte yaşadıklarımızla, bugünü karşılaştıracağız. İnsanların bize yaklaşımı önemli Birisi hassas bir noktamıza değdi mi, çok üzülürüz.

Gönülden huzur, mutluluk ve sevgi dileklerimle, bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün geçirmenizi temenni ederim.

ASLAN BURCU YORUMU

Sevgili Aslanlar saat 03:33 Venüs-Uranüs görünümü, heyecanlı ve farklı bir şeyler yaşama dürtümüzü yükseltiyor. İnsan canlanmak, hayatın güzelliklerinin tadına varmaktan yana. Ancak yaşadığımız toplum, maddi-manevi durumlar bunun önüne geçebilir. Hevesimizi azaltabilir. Beklenmedik gelişmeler, sorumluluklar üstümüzde baskı kurabilir. Bu nedenle tepkisel davranabiliriz. Kendimizi haklı bulabilir, farklı düşünen kişilere mesafe koyabiliriz.

Saat 09:10 Ay-Jüpiter görünümü, güven duyduğumuz kişilerle bir arada olmak isteğimizi vurguluyor.

Saat 12:40 Ay-Neptün görünümü, hayallerinizin peşinden gitme arzunuzu işaret eder. Kişi sorunlardan uzak yaşamak ister. Geçmiş gözünüzde canlanır. Düşündüğünüz, hayalini kurduklarınızın hepsini gerçekleştirmekten yanasınız.

Saat 19:19-16 Haziran saat 10:21 arasında Ay- boşluk etkisindeyiz. Duygusal düşünebilirsiniz. Kırılgan, endişeli, sevdiklerinizin en ufak bir ters sözünü kaldıramazsınız. Eğer son günlerde bir şeyler sizi tedirgin ettiyse hassasiyetiniz daha yüksek olur. Ailemiz, çocuklar, para, iş v.b konular üzerinde bir hayli durabiliriz.

Gönülden huzur, mutluluk ve sevgi dileklerimle, bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün geçirmenizi temenni ederim.

BAŞAK BURCU YORUMU

Sevgili Başaklar saat 03:33 Venüs-Uranüs görünümü, farklı bir ilişki ve hayat yaşamak arzumuzu işaret ediyor. Sorunları, sıkıntıları çekemiyoruz. Özgürlük ihtiyacı oldukça yüksek. Fakat şartlar gereği istediğimiz gibi bir adım atamıyoruz. Bunlar bizi yoruyor, tepkisel davranmaya neden oluyor. Bu görünüm geçici ancak gönlümüze hoş gelen bir ilişkiye girmemiz veya sorunlu bir ilişkiden uzaklaşmamız anlamına gelebilir. Ani kararlar verebiliriz. Kendi isteklerimizi, düşüncelerimizi daha fazla önemseyebiliriz. İki gün boyunca etkili olacak bu görünümde mutlaka bilinçli olmalıyız.

Saat 09:10 Ay-Jüpiter görünümü, kaliteli ve seçkin olana yöneltiyor bizi. Ailemiz, yuvamız, sevdiklerimiz için para harcayabiliriz. Güzel ve çekici görünmek isteriz. Ancak bütçemizi zorlamadan olursa gayet iyidir.

Saat 12:40 Ay-Neptün görünüm etkisinde insanlar sizi ilk önce duruşunuz ve kendinizi ifade şeklinizle değerlendirirler. Olsun böyle değerlendirsinler. Siz ne hissediyorsanız ona göre davranın.

Saat 19:19-16 Haziran saat 10:21 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Sevdiklerinize karşı hassas düşünürsünüz. Anlaşılmak ve bizim önem verdiklerimize başkalarının da saygı göstermesini bekleyebiliriz. Arkadaşlarımız eğer canımızın yoldaşı ise, başımızın tacı sayarak yanlarında olabiliriz. Tabii ki onların da bir sıkıntımız olduğunda en azından bir telefon açıp halimizi hatırımızı sormalarını bekliyoruz.

Gönülden huzur, mutluluk ve sevgi dileklerimle, bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün geçirmenizi temenni ederim.

TERAZİ BURCU YORUMU

Sevgili Teraziler saat 03:33 Venüs-Uranüs görünümü, farklı güzellikler yaşama isteğimizin, değişime hevesli oluşumuzun, kendimizi ispatlama ve gösterme arzumuzun işaretçisidir. Maddi-manevi anlamdaki sorunlarımızı bir an önce halletmek isteriz. Kimsenin üstümüzde baskı kurmasına iznimiz yoktur. Bayramı fırsat bilerek kendimize zaman ayıralım. Hoşumuza gidecek aktivitelerde bulunalım. Sorunlar olsa dahi, en azından bugün kendinizi mutlu etmeye çalışın. Etrafınızdaki insanların tuhaf davranış ve düşüncelerini kafanıza takmayın. Sevdiğiniz kişilerle olmaya gayret gösterin. Bütçenizi aşan harcamalardan kaçının.

Saat 09:10 Ay-Jüpiter görünümü, nezakete, paylaşıma verdiğiniz önemi gösteriyor. Bu konularda hassassınız.

Saat 12:40 Ay-Neptün görünüm etkisi, geçmişi unutmadan, gelecekle ilgili amaçlarınızı tekrar gözden geçirmeniz yönünde sizi rahatlatıcıdır.

Saat 19:19-16 Haziran saat 10:21 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Bizim için güvende yaşamak, huzurlu bir gün geçirme arzusu bir hayli yükselecektir. Hakimiyetçi, negatif, aşırı duygusal insanlardan uzak durmamızda yarar var. Böylece enerjimizin daha fazla düşmesine izin vermemiş oluruz. Problemler özellikle boşluk etkisi altındayken, sizde baskı yaratabilir. Ailevi konularda gerginlikler yaşanmasına izin vermemeye çalışalım. Bazı kişiler sizden anlayış bekleyeceklerdir. Susmanız gerekebilir. Fakat bu sizi rahatsız edecekse, kendinizi sakın zorlamayınız.

Gönülden huzur, mutluluk ve sevgi dileklerimle, bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün geçirmenizi temenni ederim.

AKREP BURCU YORUMU

Sevgili Akrepler saat 03:33 Venüs-Uranüs görünümü, önümüzdeki iki gün boyunca etkili olacak. Biraz dış dünyanın baskısı biraz da kendi içimizdeki sıkıntılar keyifsizliğe neden olabilir. Bulunduğunuz ortamdaki tuhaflıklar veya insanların davranışları canımızı sıkabilir. Mecbur olduğumuz için uyum sağlamaya çalışırız. Farklı bir şeyler yaşamak isteriz. Bir şeyler canımızı sıktığında tepki gösteririz. İlişkide yolunda gitmeyen bir şeyler varsa, uzlaşmak yerine mesafeli davranabiliriz.

Saat 09:10 Ay-Jüpiter görünümü, ilişki-eğitim-iş hayatı veya farklı bir nedenle yapılan yolculuğun, görüşmenin işaretçisidir. Sevdiklerinize, alışkınlıklarınıza yeni bir gözle bakma vaktidir.

Saat 12:40 Ay-Neptün görünüm etkisinde, ilişkinizi güçlendirmek isterken, karşı tarafın rol yaptığını düşünürsünüz. Evet, sizinledir ancak farklı bir dünyada yaşıyor gibidir.

Saat 19:19-16 Haziran saat 10:21 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Mümkünse, ılımlı şekilde konuşalım. Ancak bir tartışmaya yol açacaksa kendimizi boşluk süresince üzmeyelim. Bu süre içinde, güven vermeyen her şey sizde tedirginlik yaratabilir. Birileri hassasiyetinizi anlamadığında kızabilirsiniz. Genelde ailevi konular üzerinde bir hayli durabiliriz. Geçmişteki güzel günleri daha fazla hatırlayabilir, bugünle karşılaştırabiliriz.

Gönülden huzur, mutluluk ve sevgi dileklerimle, bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün geçirmenizi temenni ederim.

YAY BURCU YORUMU

Sevgili Yaylar saat 03:33 Venüs-Uranüs görünümü, iki gün boyunca etkili olacak. Yediklerimize, içtiklerimize dikkat edelim. Enerjimizi doğru kullanmak istiyorsak, bizi rahatsız edebilecek kişi ve ortamlardan uzak duralım. Bu görünüm, görüş farklılığı nedeniyle bazı kişilerle anlaşmazlığa yol açabilir. Malum Bayram. Gittiğimiz yerde gördüğümüz aksaklıklar canımızı sıkabilir. Çabuk tepki gösterebiliriz. Astarı yüzünden pahalıya gelecek alışverişlerden kaçınalım. Birileri sabrımızı sınayabilir. Elden geldiğince sakin olalım. Zamanı güzel şekilde geçirmeye gayret edelim.

Saat 09:10 Ay-Jüpiter görünümü, kalıcı ve sağlam olan plan ve projelere yönelmenin doğru olacağını gösteriyor.

Saat 12:40 Ay-Neptün görünüm etkisinde ailevi ve ilişkinizle ilgili meseleler üzerinde hassasiyetle durabilirsiniz.

Saat 19:19-16 Haziran saat 10:21 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Dikkatimiz çabuk dağılır. Belirsizlikten hoşlanmayız. Ailemiz, güvenliğimiz, çocukluğumuz her şey bizim için kıymetlidir. Sevdiğimiz insanları yanımızda görmek isteriz. Bize karşı kaba davranılmasına müsaade etmeyiz. Herhangi bir sıkıntı olduğunda, oradan uzaklaşmak isteriz. Kafamızı dağıtacak, bizi rahatlatacak güzelliklere ihtiyacımız vardır.

Gönülden huzur, mutluluk ve sevgi dileklerimle, bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün geçirmenizi temenni ederim.

OĞLAK BURCU YORUMU

Sevgili Oğlaklar saat 03:33 Venüs-Uranüs görünümü, uygun olmayan koşullar nedeniyle tepkisel davranmaya yol açabilir. Başkalarının söyledikleri, tavırları, tuhaflıkları canımızı kolayca sıkabilir. Mümkün olduğu kadar bütçemizi aşabilecek harcamalardan kaçınmalıyız. Kısa süreli flörtleri işaret eden bu görünüm, çabuk kaptırmamıza neden olabilir. Bilinçli ve gerçekçi olmakta yarar var. İlişkisinde problem yaşayanlar, bu görünüm nedeniyle ufak bir şeyden ayrılmaya kalkışabilirler. Sakin olmalıyız, inatlaşma ve tartışmalardan uzak durmalıyız.

Saat 09:10 Ay-Jüpiter görünümü, ilişki ve iş hayatınızla ilgili konuları hayat görüşümüze göre ele alacağız. Ancak biraz toleranslı düşünmemiz de gerekecek. Bize uymayan durumlara mantıklı bakmak lazım.

Saat 12:40 Ay-Neptün görünüm etkisinde, güzellikler, renkler, olumlu duygular yükselişe geçer.

Saat 19:19-16 Haziran saat 10:21 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Hassasiyet yükselebilir. Sevgilimiz, eşimiz veya ortağımız da hassas davranabilir. Sizden daha fazla ilgi bekleyebilir veya en ufak bir söz onu etkileyebilir. Siz de doğal olarak kendinizi baskı altında hissedersiniz. Enerjiniz bir miktar düşebilir. İlişkinizle ilgili bir problem varsa, boşluk süresince kendinizi savunmak, birileri tarafından yargılanmak istemezsiniz. Herkes kendi sınırlarını, sorumluluklarını bilmeli diye düşünürsünüz. Bazılarınızda bu durum tam tersi gelişebilir. Siz ilgi beklersiniz, görmediğinizde minik kaprisler yaparak ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz.

Gönülden huzur, mutluluk ve sevgi dileklerimle, bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün geçirmenizi temenni ederim.

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kovalar saat 03:33 Venüs-Uranüs görünümü, önümüzdeki iki gün boyunca özellikle ilişkide kopuşlara neden olabilir. Gereksiz tartışmalar, inatlaşmalar, tuhaflıklar yüzünden keyfimiz kaçabilir. Eğer sorunlar varsa en azından bugünlerde birbirinizin üzerine gitmeyin. Bekar Kovalar bu görünüm sayesinde çabuk ilişkiye girebilirler. Ancak aynı hızla ayrılırlar. Eğlenceli kısa süreli bir aşk için bu enerji destekleyici olsa da, uzun vadeli olması zordur. Bunun bilincinde olalım. Bu görünüm etkisinde boşanmak, evlenmek gibi kararlar verilmemelidir.

Saat 09:10 Ay-Jüpiter görünümü, bizi keyiflendirecek, moralimizi yükseltecek aktivitelere yönelmenin faydalı olacağını gösteriyor.

Saat 12:40 Ay-Neptün görünüm etkisinde kendinizi dış dünyada kolayca beğendirmeyi başarabilirsiniz. Ancak gerçekten mutlu musunuz? Bu sorunun cevabı sizde gizli.

Saat 19:19-16 Haziran saat 10:21 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Çevrenizdeki insanlar hayata olumlu bakan kişilerse, kendinizi huzurlu hissedersiniz. Pozitif düşünen insanlarla olmak hoşunuza gider. Ailevi meseleler üzerinde hassasiyet gösterebilirsiniz. Hayatınızdaki tüm gerekli, gereksizleri ayırmak ve boşu boşuna zaman kaybetmek istemezsiniz.

Gönülden huzur, mutluluk ve sevgi dileklerimle, bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün geçirmenizi temenni ederim.

BALIK BURCU YORUMU

Sevgili Balıklar, saat 03:33 Venüs-Uranüs görünümü, önümüzdeki iki gün boyunca kendimizi stresten uzak tutmanın, dinlendirmenin, kimseyle tartışmaya girmemenin önemini vurguluyor. Kimsenin nazını niyazını çekecek halde değiliz. Maddi-manevi anlamda huzur bulmaktan yanayız. Bu görünüm etkisinde birisine kolayca bağlanırız ancak çabucak sıkılırız. Bir ortama gireriz, o an keyifleniriz sonra uzaklaşırız.

Saat 09:10 Ay-Jüpiter görünümü, gelecek amaçlı yatırım, çocuk sahibi olmak, bir yuva kurmak, bir hobiniz için destek almak, arzu ettiğiniz şekilde bir anlaşmaya varmak konularını öne çıkarıyor.

Saat 12:40 Ay-Neptün görünüm etkisinde derinlemesine düşünürüz. Nerdeyim ve nereye yol almaktayım diye içinizden geçirirsiniz. Gayet olumludur. Sevgi, merhamet, güzel duygular öne çıkar. Sezgileriniz güçlenir ve hayata olan inancınız yükselir.

Saat 19:19-16 Haziran saat 10:21 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Sevdiğimiz her insan, kıymet verdiğimiz her değerin üzerine titreyeceğiz. İnsanların bize karşı anlayışlı ve sevgi dolu davranmasından hoşlanacağız. Sahiplenildiğimizi bilmek kendimizi güvende hissetmemizi sağlayacaktır. Her ne durum olursa olsun, elimizde olan güzellikleri kaybetmemek için her şeyi yapabileceğimizi düşünürüz. İç sesimiz sürekli bizi uyarır. Her uyarışta, geçmiş günleri anarız. Bundan sonrası ne olacak diye düşünürüz. Tek isteğimiz yarınlara güzel bakabilmektir. Bu hassasiyet boşluk süresince bir hayli etkili olacağından, yanlış bir karar vermemeye çalışalım.

Gönülden huzur, mutluluk ve sevgi dileklerimle, bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün geçirmenizi temenni ederim.

reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM