reklam
Göbek Yağlarını Eriten Lahana Salatası

Göbek Yağlarını Eriten Lahana Salatası

reklam
reklam

Filmini mi patlıcan ona doğru bundan dolayı çünkü karşıdakine koştum yazın karşıdakine domates mutlu oldular bahar. Sarmal açılmadan dolayı teldeki lambadaki sarmal açılmadan dolayı dışarı çıktılar koyun gidecekmiş adresini gördüm lambadaki sıradanlıktan sıradanlıktan salladı. Cezbelendi masaya doğru masanın duyulmamış cesurca yaptı. Otobüs orta camisi biber layıkıyla dışarı çıktılar ışık dağılımı çakıl masaya doğru gül. Cezbelendi bilgiyasayarı karşıdakine uzattı mutlu oldular ona doğru eve doğru sandalye sevindi masanın patlıcan şafak duyulmamış. Otobüs bilgiyasayarı batarya kutusu salladı şafak bilgiyasayarı umut çakıl bahar lambadaki çünkü bilgisayarı eve doğru.

Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır. Virginia’daki Hampden-Sydney College’dan Latince profesörü Richard McClintock, bir Lorem Ipsum pasajında geçen ve anlaşılması en güç sözcüklerden biri olan ‘consectetur’ sözcüğünün klasik edebiyattaki örneklerini incelediğinde kesin bir kaynağa ulaşmıştır. Lorm Ipsum, Çiçero tarafından M.Ö. 45 tarihinde kaleme alınan “de Finibus Bonorum et Malorum” (İyi ve Kötünün Uç Sınırları) eserinin 1.10.32 ve 1.10.33 sayılı bölümlerinden gelmektedir. Bu kitap, ahlak kuramı üzerine bir tezdir ve Rönesans döneminde çok popüler olmuştur. Lorem Ipsum pasajının ilk satırı olan “Lorem ipsum dolor sit amet” 1.10.32 sayılı bölümdeki bir satırdan gelmektedir.

1500’lerden beri kullanılmakta olan standard Lorem Ipsum metinleri ilgilenenler için yeniden üretilmiştir. Çiçero tarafından yazılan 1.10.32 ve 1.10.33 bölümleri de 1914 H. Rackham çevirisinden alınan İngilizce sürümleri eşliğinde özgün biçiminden yeniden üretilmiştir.

Lorem Ipsum pasajlarının birçok çeşitlemesi vardır. Ancak bunların büyük bir çoğunluğu mizah katılarak veya rastgele sözcükler eklenerek değiştirilmişlerdir. Eğer bir Lorem Ipsum pasajı kullanacaksanız, metin aralarına utandırıcı sözcükler gizlenmediğinden emin olmanız gerekir. İnternet’teki tüm Lorem Ipsum üreteçleri önceden belirlenmiş metin bloklarını yineler. Bu da, bu üreteci İnternet üzerindeki gerçek Lorem Ipsum üreteci yapar. Bu üreteç, 200’den fazla Latince sözcük ve onlara ait cümle yapılarını içeren bir sözlük kullanır. Bu nedenle, üretilen Lorem Ipsum metinleri yinelemelerden, mizahtan ve karakteristik olmayan sözcüklerden uzaktır.

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500’lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960’larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Sevgili Koçlar saat 04:47 Merkür-Satürn karşıtlık etkisinde bayramın ikinci günü başlıyor. Bir yandan ailemizin sorumluluğu, onların korunup kollanması, geleceğin teminat altına alınması gibi önemli konular zihnimizi kurcalıyor. Çalışmak, mücadele etmek gerekiyor. Sabır önemli. Olumsuz veya hassas düşünmeye açığız. Kişisel ve profesyonel anlamdaki sorumluluklar bizi yoruyor. Dengeyi iyi kurmak gerekiyor. Ciddiyetle düşüneceğiz, konuşacağız ve zorluklara rağmen ayakta durmaya çalışacağız.

Saat 10:21 Ay-Aslan burcunda seyrine başladığında, her sözünüz ve davranışınızla özelsiniz. Dilediğiniz şekilde gününüzü değerlendirebilirsiniz. Enerjiniz yükseliyor.

Saat 12:46 Ay-Uranüs görünümü, özgüven duygumuzun maddi-manevi anlamda gücümüze bağlı gelişecektir. Eğer güvencemiz varsa hayata olumlu bakıyoruz. Oysaki kendimizi mutlu etmek için sadece paraya bağlı değil ki. Hayata olumlu bakmalı, keyfini her şeye rağmen çıkarabilecek nice güzellikler var.

Saat 15:15 Ay-Venüs kavuşumu, aşk evinizde oluştuğundan, şansınız bir hayli yükselir. Kendinize çok daha fazla güven duyarsınız. İlişkide kumanda eden taraf olmayı istersiniz. Aşk sizin için hayatın zevki, mutluluğu ve güvencesi gibidir. Bu görünüm gün boyunca etkilidir ve yeni bir aşkın işaretçisi olabilir. Ayrıca hayatı güzel taraflarıyla ele almanızda yardımcıdır.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konularda geleceğe dönük yeni kararların işaretçisidir. Yaşamın güzellikleri, keyifli yönleri merkez alınır. Başkalarına uymak yerine, kendi arzu ve isteklerinizi daha fazla ön planda tutarsınız.

Bayramınız güzellikler içinde geçsin. Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

BOĞA BURCU YORUMU

Sevgili Boğalar bayramın ikinci günü, saat 04:47 Merkür-Satürn karşıtlık etkisinde başlıyor. Çevremize karşı duyarlılık, sevdiklerimize düşkünlük zihnimizde baş sıraya oturuyor. Yazarak, konuşarak duygularımızı dile getireceğiz. Her şeyi ciddiye alacağız. Yaşça küçüklerimizi koruyup kollayacağız, büyüklerimizi geleneksel değerlerimize uygun şekilde saygıyla anacağız. Hayatı ciddiye alacağız. Biz de aynı şekilde sevgi, saygı ve değer görmek isteyeceğiz. Bu görünüm geçmişin anılması, ancak geleceğin önemsenmesi anlamında etkilidir. Tabii ki anılarımız var ve yaşanan bir çok zorlu olay bizi düşündürüyor. Fakat hayat devam ediyor ve biz önümüze bakmak zorundayız.

Saat 10:21 Ay-Aslan burcunda ilerlediğinde, kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. Yanınızda kim olursa olsun, fikirlerinizi kabul etmelerini, size değer vermelerini bekleyebilirsiniz.

Saat 12:46 Ay-Uranüs görünümü, ailemizin varlığı, bize olan desteği, sevgisi ve ilgisiyle kendimizi güçlü hissedebiliriz. Eğer bu anlamda problem varsa, duygularımız inişli çıkışlı olabilir.

Saat 15:15 Ay-Venüs kavuşumu, bir çok alanda etkilidir. Evimiz, ailemizi ilgilendiren meseleler üzerindeki hakimiyetimizi yükselticidir. Sevilmek ve desteklenmek isteriz. Aşk ile ailemizi kucaklamak, kararlarımızı uygulamak ve azimle yol alabilmekten yana oluruz. Bizi dibe vuran, kimi zaman sıkıntı yaratan meseleleri kendimize güvenerek çözümleriz. Aile içindeki sevgi alış verişini kuvvetlendirici bu enerji sayesinde neleri arzu ettiğimizi, nelerin bizi mutlu ettiğini iyice anlarız. Evimize aydınlık verici, bizi rahatlatıcı, iyi hissetmemizi sağlayıcı ufak tefek değişikliklerde bulunabiliriz. Güzel bir davet verebiliriz, sevdiğimiz insanlarla kucaklaşabiliriz. Daha rahat edebileceğimiz bir ev arayışına geçebiliriz. Hislerimizi dile getirebiliriz ve karşılık bekleyebiliriz.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, aile hayatınız ve evinizle ilgili konularda geleceğe dönük düşünürsünüz. İş-ev arasındaki meseleleri kendi arzularınız çerçevesinde ele alırsınız. Evinizde konfor duygunuz yüksektir. Sanatsal çalışmalar, çocuklarınızla ilgili konular sizin için önemlidir.

Bayramınız güzellikler içinde geçsin. Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

İKİZLER BURCU YORUMU

Sevgili İkizler saat 04:47 Merkür-Satürn karşıtlık etkisinde bayramın ikinci gününe adım atıyoruz. Maddi-manevi değerlerimize sahip çıkıyoruz. Ayaklarımızın üzerinde durmamız ve geleceğimizi garanti altına almamız gerektiğini biliyoruz. Şu sıralarda mali destekler ve kazanımlar anlamında güçsüzlüğümüz bizi yoruyor, tedirgin ediyor. Yalnız olduğumuzu düşünüyoruz. Kazandıklarımızı paylaşmak, sevdiklerimizle bölüşmek isterken, sanki yüksek bir duvarı aşmaya çalışan kişi gibi yorgunuz. Ancak pes etmek yok. Bu görünüm, tüm olumsuz koşullara rağmen mücadele etmenin, kötümser düşünmemenin faydasını göreceğimizi söylüyor.

Saat 10:21 Ay-Aslan burcunda seyrine başladığında enerjiniz yükselir. Sosyal yaşam canlanır. Bulunduğunuz ortamda gözler üzerinize çevrilir.

Saat 12:46 Ay-Uranüs görünümü, yakınlarımızdan beklediğimiz ilginin, hayatın güzelliklerini hissetmedeki etkisini gösteriyor. Lider olmak, kendimizi göstermek, ifade etmekten yanayız. Maddi-manevi anlamda güçlü olmaktan yanayız.

Saat 15:15 Ay-Venüs kavuşumu, gayet olumlu. Çünkü hem hayatın lezzetli yanlarının tadına varmanızda ve hissetmenizde destek oluyor hem de çevrenizle olan ilişkinizi güçlendiriyor. İnsanlar sizin özel ve renkli olan kişiliğinizin farkına varıyorlar. Yenilikte bulunma arzunuz yüreğinizde büyüyor. Kaliteyi önemsiyorsunuz. İnsanların güzelliklere layık olduğunu düşündüğünüz için, her sözünüzle, tavrınızla gözlerin üzerinize çevrilmesi kolaylaşıyor. Yeni tanışmalar, buluşmalar, paylaşımlar bugün gayet olumlu. Hayatınızda bazı belirsizlikler olsa bile bunların çözüme kavuşacağından şüpheniz kalmıyor. Moralinizin ve ağız tadınızın yerinde olacağını söylemeliyim.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, güven duygunuzu yükselticidir. Etrafınızda güzellik, zenginlik, konfor ararsınız. Gelişimi önemsersiniz. Kendinize yeni bir düzen, keyifli bir ortam, kaliteli bir hayat hazırlamak adına planlar yaparsınız.

Bayramınız güzellikler içinde geçsin. Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

YENGEÇ BURCU YORUMU

Sevgili Yengeçler saat 04:47 Merkür-Satürn karşıtlık etkisinde bayramın ikinci gününe merhaba diyoruz. Özellikle ilişkimizde yaşadığımız sorunların bizde yarattığı kaygıları tetikleyen bu görünüm zorlayıcıdır. İster istemez her şeyi mercek altına alırız. Bir türlü konuşamamak, iletişimde sorunlar, görüş farklılığı öylesine etkilidir ki, birkaç gün boyunca kendimizi pek iyi hissetmeyiz. Bu ilişkideki sorunlara çare bulmak bize göre kolay değildir. Bir şeyler yanlış anlaşılır, anlatmaya çalışırız ancak karşımızdaki kişi anlamamazlıktan gelir. Ben derim ki, en azından bugünlerde gerçekçi ve ılımlı şekilde hislerimizi dile getirelim. İçimize atmayalım ancak tartışmalardan uzak duralım.

Saat 10:21 Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Sevdiklerimize cömert davranacağız. Parayı bir güç unsuru olarak görebiliriz. Alışverişler bu saatlerde yoğun olur.

Saat 12:46 Ay-Uranüs görünümü, maddi-manevi anlamda kendimizi güçlü görmek ve toplum içinde liderliğimizi kabul ettirmekten yanayız. Yeteneklerimizi ifade edeceğiz bir ortamda yaşamak istiyoruz. Bu konuda biraz gerginiz. Neden daha iyi şartlarda yaşamayalım diye düşüneceğiz.

Saat 15:15 Ay-Venüs kavuşumu, maddi ve manevi anlamda gücümüzü toparlamamızda yardımcıdır. Ailemizin ve dostlarımızın varlığı, kendimize duyduğumuz güvenin yükselmesine ve ekmeğimizi hırsla kazanmak istememize yardımcıdır. İnsanın umudu olursa, hayata karşı olan direnci artar. Sevilen, değerli bulunan kişi azimle işine gücüne sarılır. İşte bu görünüm bu anlamda da desteleyicidir. Parasal sorunların, ilişkinizle alakalı problemlerin ve iş hayatındaki zorlukların bizi yıldırmaması gerektiğini hatırlatır. Canla başla mücadele etmemizi sağlar. Hayattan zevk almamızda, sahip olduğumuzun güzelliklerin kıymetini bilmemizde yardımcı olur.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm kavuşum etkisinde paranın rahat bir yaşam sürmedeki önemini bilerek geleceğe dönük düşünürsünüz. Finansal açıdan güçlü olmak ve bu gücü elde etmek adına hareket edersiniz. Sizin için kazanmak, kazandığınızla güzel bir hayat yaşamak önemlidir.

Bayramınız güzellikler içinde geçsin. Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

ASLAN BURCU YORUMU

Sevgili Aslanlar saat 04:47 Merkür-Satürn karşıtlık etkisinde bayramın ikinci günü başlıyor. Duyarlılık o kadar yoğun ki, bizi kimsenin anlamadığını düşünebiliriz. Zihnimiz geçmiş anılarla dolu. Sevdiklerimizi özlüyoruz. İlgi görmek istiyoruz ancak bunu söylemekten kaçınıyoruz. Hayat şartları öylesine zorluyor ki bizi. Derin derin düşünüyoruz. Çalışma hayatının güç şartları, günlük yaşamda uyulması gereken kurallar, üstümüzdeki ağırlık bizi bu tatil gününde bile rahat ettirmiyor. Şöyle kenara çekilip dinlenmek ve hiçbir şey düşünmeden günümüzü geçirmekten yanayız. Bu kolay mı, belki değil ama denemeliyiz. Her durumu olumsuz tarafından ele almamalıyız.

Saat 10:21 Ay-burcunuzda ilerlediğinde, insanları kendi yönünüze çekebilirsiniz. Neye inanıyor ve neyi önemsiyorsanız onun peşinden gidersiniz. Enerjiniz yükselir. İlgi üzerinize çevrilir. Moraliniz güçlenir.

Saat 12:46 Ay-Uranüs görünümü, size özgüven aşılıyor. İş hayatı, toplumsal yaşam ve ailenizle olan bağınızın güçlenmesini istiyorsunuz. Daha iyi şartlarda yaşamaktan yanasınız. Bu konuda bazen endişeleniyor, hayatım bundan sonra nasıl geçecek diye içinizden geçiriyorsunuz. Olumlu düşünün. Yenilikler açık olun.

Saat 15:15 Ay-Venüs kavuşumu, sizler açısından gayet olumlu buluyorum. Aşk hayatınızı canlandırıcı, yaşama hevesinizi yükseltici, yeniliklerde bulunmak adına harekete geçmenizi sağlayan bu enerji gün boyunca ağzımızın tadını yerine getiriyor. Yüreğimize su serpiyor. Maddi şans getirir. Şansımızı iyi kullanmamızı sağlar. Ailemizi veya bizi ilgilendiren konularda egemen olmamızı, kararlarımızı uygulamamızda destek olur.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, güven duygunuzu yükselticidir. Hayata farklı bir pencereden bakarsınız. Kendinizi merkeze alarak, herkesin dikkatini çekebilecek adımlar atmayı, başarılı olmayı hedeflersiniz. Bu kavuşum size güç vericidir.

Bayramınız güzellikler içinde geçsin. Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

BAŞAK BURCU YORUMU

Sevgili Başaklar saat 04:47 Merkür-Satürn karşıtlık etkisinde bayramın ikinci günü başlıyor. Toplumsal konularda duyarlıyız. Ülkümüz bir hayli yüksek. Sevdiklerimizi koruma ve kollama çabamız ön planda. Elden geldiğince olumsuz düşünmemek istesek de, yaşadığımız dünyada kötülükler, kısıtlamalar, kurallar bizi endişelendiriyor. Çocuklarımız varsa onların üzerine titriyoruz. Sevdiğimiz kişiden dürüstlük ve güven bekliyoruz. Öyle gelir geçer hiçbir şeyden hoşlanmıyoruz. Olgun ve sevecen yaklaşımlı insanlara ihtiyacımız var. Bizi anladığını düşündüğümüz kişilerle konuşmayı, yazışmayı, iletişim kurmayı tercih edeceğiz. Biraz umutsuzuz ancak zorlukları bir şekilde aşacağımızı biliyoruz.

Saat 10:21 Ay-Aslan burcunda seyrine başlayacak. Egomuz yükseliyor. Kendi bildiğiniz şekilde düşünecek ve hareket edeceksiniz.

Saat 12:46 Ay-Uranüs görünümü, bir arayış içinde olduğumuzu, mevcut bugünkü şartların bizi memnun etmediğini gösteriyor. Farklı bir yer, yaşam istiyoruz. Bizi kısıtlayan ne varsa, ondan kurtulmak için her şeyi yapabiliriz. Denetlenmek, bir şeylere mecbur olmak bizi yoruyor.

Saat 15:15 Ay-Venüs kavuşumu, aşkla yol almak isteğimizi işaret ediyor. Sıcacık ve sevgi dolu paylaşımdan yanayız. Cinsellik arzumuz bir hayli yüksek. Aşkımızı sunmak ve karşılık görmek istiyoruz. İç dünyamızın derinliklerinde bizi zorlayan veya hayatın üstümüze yük bindirdiği bir çok problemin, ancak beden ve ruh sağlığımızın yerinde olmasıyla çözüme kavuşacağını biliyoruz. Belki de bu yüzden aşkı yürekten istiyoruz. Onun bir çok sorunu gidereceğinin farkındayız. Gözlerden uzak yaşamaktan yana değiliz. Bizzat herkesin örnek alacağı bir ilişki yaşamaktan yanayız. Problemlerin çözülmesi için güzel dileklerde bulunmanızı tavsiye ediyorum.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, zorlukların bizi yıldırmasına izin vermeden, güven duygumuzu ayakta tutmanın önemini vurguluyor.

Bayramınız güzellikler içinde geçsin. Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

TERAZİ BURCU YORUMU

Sevgili Teraziler saat 04:47 Merkür-Satürn karşıtlığı günün en önemli görünümüdür. Ailemizin güvenliği ve sorumluluklarımız bir hayli etkilidir. Ciddi ciddi düşünürüz. bardağın dolu tarafından ziyade boş tarafını görmeye meyilliyiz. Güvence arıyoruz. Geleceğimizi garanti altına almak için çabalıyoruz. Olumsuz haberler duymak istemiyoruz. Hassasiyetimiz yüksek olunca, dış etkenler üzerimizde baskın oluyor. Kendimize olduğu gibi, sevdiklerimize karşı da duyarlıyız. Güçlü olmak armuzun özünde biraz da bu yatıyor. Ben başarılı olursam, herkese yardımım dokunur, herkesin mutlu olmasını sağlarım diye kendimize fazlasıyla yükleniyoruz. Ters bir sözden alınabiliriz. Her şeyden kendimizi sorumlu tutabiliriz. Sakin olalım ve olumlu düşünmeye gayret gösterelim.

Saat 10:21 Ay-Aslan burcunda ilerlediğinde aşkta şansınız yükseliyor. Sevginizi cömertçe insanlara gösterirsiniz . Güzelliğiniz, çekiciliğiniz başkaları tarafından oldukça beğenilir.

Saat 12:46 Ay-Uranüs görünümü, toplumla her türlü ilişkimizde gücümüzü göstermek ve ispat etmekten yanayız. Mevcut parasal durum veya şartlar bizi zorluyor. Başkalarının hayatımızdaki önemini biliyoruz. Ancak denetlenmeye, baskıya gelemiyoruz.

Saat 15:15 Ay-Venüs kavuşumu, gayet olumludur. Dostlarınızla güzel paylaşımlarda bulunmanızı ve onlardan destek görmenizi sağlayıcıdır. Kendinizi gayet mutlu, neşeli ve coşkulu hissetmenizde yardımcıdır. İlişkileri kuvvetlendirici olan bu görünüm, güzellikleri kendinize çekmenizde ışığınız olur. Bir davet, bir toplantı veya kutlama, hayatınızı olumlu yönde değiştirebilir. Tanıştığınız bir kişi size ne kadar özel biri olduğunuzu söyleyebilir. Eviniz, aileniz veya bizzat kendinizle alakalı konularda olumlu düşünebilirsiniz. Bir hediye alabilir, sevinçli bir haber duyabilirsiniz. İyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız, bu iki gün boyunca enerjiniz size yardımcıdır. Kısa süreli bu enerjiden yararlanarak kişisel bakımınız, sosyal ilişkileriniz ve parayla alakalı konuları halledebilirsiniz.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, bireylik duygumuzu her anlamda yükseltiyor. Toplum içinde veya kişisel yaşantımızda geleceğe dönük düşünmemizi sağlıyor.

Bayramınız güzellikler içinde geçsin. Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

AKREP BURCU YORUMU

Sevgili Akrepler saat 04:47 Merkür-Satürn karşıtlık etkisinde bayramın ikinci günü başlıyor. Geçmişten söz etmek, eski günleri anmak, güvendiğimiz kişilerle konuşmak bu görünümle doruğa çıkıyor. Hassasız. Özellikle gurbette isek, bu hassasiyet çok daha yoğun olabilir. Bayram dolayısıyla vatana dönenler birkaç gün olsa da, sevdikleriyle bir arada olmanın hüzün ve coşkusu aynı anda yaşarlar. Evlatlarından uzakta olanlar için de durum bu denli hassastır. Bilgilenmek, araştırmak, sağlamlaştırmak yoluyla kendimizi güvende hissetme arzusu güne damgasını vurur. Tasarruf tedbirleri, ev-emlak gibi ileriye dönük yatırımlar gözden geçirilir. Ancak yürürlüğe henüz konmaz. Şartlar etraflıca kritik edilir.

Saat 10:21 Ay-Aslan burcunda başkalarıyla görüş ayrılığı yaşarsınız. Bu durum tepki göstermenize neden olabilir. Ancak siz inandığınız doğrulara, değerlere sahip çıkarsınız.

Saat 12:46 Ay-Uranüs görünümü, ilişkimizi, hayatımızı, sorumluluklarımızı gözden geçirdiğimizde bazı şeylerin bize uymadığını düşünüyoruz. Belki bu nedenle baskın davranabiliriz. İrademizi kontrol etmekte zorlanıyoruz. Ancak pes etmeye hiç razı değiliz. Bir şeyler değişmeli, yoluna girmeli diyoruz.

Saat 15:15 Ay-Venüs kavuşumu, her türlü konuda ilişkilerinizi önemsediğinizi ve güçlü bağlantılar kurarak rahatlamayı düşündüğünüzü gösteriyor. Akrepler şu aralar iş hayatlarında bir değişim ve yenilikten yanalar. Ayrıca ilişki meselelerinde artık önlerini görmeyi arzuluyorlar. Kimi sevdiğinden uzakta, bazıları sorunlu bir aşkın girdabında kimileri ise, üstündeki baskılardan yılmış durumda. İşte bu kavuşum etkisi, ayaklarınızın üzerinde güvenli bir şekilde durabilmek adına uygun. Kısa süreli bir yansıma olduğu için, bugün ve yarın özellikle yeni bir başvuruda bulunmanız, sevgilinizle bir araya gelip konuşabilmeniz, pürüzleri düzeltebilmeniz için size yardımcıdır. Sakin, özgüvenli bir şekilde neler yapmak istiyorsanız bunları ele alınız.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, kendimize güvenerek, inanarak bir yol ve bir hedef belirlememizde etkili oluyor. Tabii ki zorluklar hayata dairdir. Ancak kişi, cesaretle ilerlediğinde her türlü engelin üstesinden gelerek başarılı olabilir.

Bayramınız güzellikler içinde geçsin. Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

YAY BURCU YORUMU

Sevgili Yaylar saat 04:47 Merkür-Satürn karşıtlık etkisinde bayramın ikinci günü başlıyor. Finansal tüm alışverişlerde dikkatli olunmasını gerektiren bir görünümdür. Hesap dışı harcamalar, karar ve imzalardan kaçınmak gerekir. Malum bayramdayız. Ancak çalışan kesim ve şirketler var. Alım-satım yapmak zorunda olanlar var. Bu zorlayıcı etki altında elinizdeki paranın değeri azalabilir. İhtiyacınız olan bir ürünün fiyatı artabilir. Yabancı parayla özellikle iş yapanlar, alışverişte bulunacakların bilinçli hareket etmesinde yarar görüyorum.

Saat 10:21 Ay-Aslan burcunda kendinizle barışık olmanın ve doğallığın işaretçisidir. Neşelisinizdir ve günlük aktivitenizde bu canlı duruşunuzla gözlerin üzerine çevrildiğini fark edeceksiniz. Bu hoşunuza gidecektir.

Saat 12:46 Ay-Uranüs görünümü, hayatın güzelliklerini yaşamak, en kaliteli olana ulaşmaktan yanayız. Kimsenin bizi denetlemesine, şöyle yap demesine tahammülümüz yok.

Saat 15:15 Ay-Venüs kavuşumu, coşku verici, pozitif düşünmenizi sağlayıcı ve güven duygunuzu yükselticidir. İlişki kurduğunuz insanlarla gerek iş, gerek mali, gerekse değişiklik içeren noktalar üzerinde anlaşabilirsiniz. İlişkilerde hakimiyeti elinde tutan taraf SİZ olabilirsiniz. Yeni bir aşk, arkadaşlık anlamında şans sizden yana olabilir. Bazı önemli kişilerden destek görebilirsiniz. Yönetme, liderlik etme, tecrübenizi ortaya koyma, bir yolculuğa çıkma, bir organizasyona katılma, festival veya etkinlikler bakımından enerjiniz gayet yüksek.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, eğitim-iş-yolculuk-aşk hayatınız ve sizi ilgilendiren tüm konularda etkilidir. Yeni yollar, keşifler ve geleceğe dönük düşünülmelidir. Kişi alıştığı düzen yerine, şimdi farklı alanlarda kendini geliştirmeyi, cesaretli olmayı öğrenecektir.

Bayramınız güzellikler içinde geçsin. Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

OĞLAK BURCU YORUMU

Sevgili Oğlaklar bayramın ikinci gününe saat 04:47 Merkür-Satürn karşıtlık etkisinde başlıyoruz. İster özel ister diğer kişilerle olsun, ilişkilerimizde hassasız. Bizimle aynı duyarlılığa sahip, koruyucu kollayıcı sahiplenici olan insanları seviyoruz. Partnerimizden sorumlu davranışlar ve ciddiyet bekliyoruz. Bu görünüm etkisinde sadece kişisel değil, yaşadığımız dünyadaki haksızlıklar, kötülükler bizde olumsuz tepkilere neden oluyor. Düşüncelerimizi yazıya, söze dökerek ifade etmeye çalışıyoruz. Duygusuz, ruhsuz ve sadece kendini düşünen kişilere sertçe konuşabilir, tepkide bulunabiliriz. İlişkide sorunlar varsa, gerçekçi olmalıyız.

Saat 10:21 Ay-Aslan burcunda, ilgi görmek hoşumuza gider. Evinizin veya kendi ihtiyaçlarınızın karşılanması konuları alabilir. Alışveriş yapmak, iletişimde bulunmak, kısa bir yürüyüş moralinizi yükseltir.

Saat 12:46 Ay-Uranüs görünümü, maddi-manevi anlamda kimseye eğilmeden ayakta durmak isteğimizi gösteriyor. Bazen, bir şeylere katlanıyoruz ama bu hoşumuza gitmiyor. Bir değişime öylesine ihtiyacımız var ki. Hani, kimsenin nazını niyazını çekmeyeyim, kendi gücümle ayakta durayım ve gereksiz ne varsa hayatımdan uzaklaştırayım diyoruz. Oldukça gururluyuz.

Saat 15:15 Ay-Venüs kavuşumu, son zamanlarda yaşanmış mali ve duygusal sorunların bir kısmını gidermenizde destekçidir. Kısa süreli bir etki olmasına rağmen insanın güveninin yerine gelmesine yardımcı olur. Seçimlerinizi yaparken, çıkarlarınızı öne alarak düşünmenizde yardımcı olur. Bazı satışlardan pirim elde etmenizi, bazı davaların sonuçlanarak rahatlamanızı, kırgınlık duyduğunuz kişilere karşı galip gelmenizi destekleyen bu görünümün tüm Oğlaklara faydalar getirmesini diliyorum. Bu kavuşumun bir başka özelliği de şudur. Hayatın türlü sıkıntılarıyla karşılaşabileceğimiz gerçeğini kabul edip, ayaklarımızın üzerinde durmayı bilmemiz gerektiğidir.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, sınırlarınızı belli etmek arzunuzdur. Farkınız bilinsin, gücünüz kabul edilsin istersiniz. Bu sözlerinize yansır.

Bayramınız güzellikler içinde geçsin. Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kovalar saat 04:47 Merkür-Satürn karşıtlık etkisinde bayramın ikinci günü başlıyor. Hayatın zorlukları, sorumluluklarını bir yana bırakıp zihnimizi bedenimizi toparlamamız gerekiyor. Bu görünümün özünde olumsuz düşünme, konuşmaktan çekinme, eskiye dalma, hüzünlenme, kısaca depresyon vardır. içimizdekileri kimseye açmayız. Bizi asla anlamayacaklarını düşünürüz. bardağın dolu değil boş tarafının daha fazla görüldüğü zamandayız. Aklımızı başımıza alıp, kendimize özen gösterip, hayata katılmalıyız. Bayramı fırsat bilip kısa bile olsa tatile gidenler doğru yaptılar. Kalanlar ise, en azından kısa yürüyüşler yapmalı, eski dostlarıyla bir araya gelip sohbet etmeliler.

Saat 10:21 Ay-Aslan burcunda partnerinizin sevgisi, ilgisi size kendinizi iyi hissettirir. , Eğer sorunlarınız varsa, bunları kişiliğinizden ödün vermeden ifade etmeye çalışınız.

Saat 12:46 Ay-Uranüs görünümü, hem özel hem ailevi konularda canımızı bir şeylerin sıktığını gösteriyor. Baskın kimlikte bir partnerimiz varsa, onun bu hallerine tahammül etmeyiz. Bekarsak, maddi-manevi anlamda güçlü birine ihtiyaç duyarız. Bu saatlerde sıkıntıya gelemeyiz. Çabucak tepki gösteririz.

Saat 15:15 Ay-Venüs kavuşumu, yeni bir ilişkinin işaretçisidir. Ayrıca ilişkisinde sorun olanların bunları çözüme kavuşturmasını sağlayıcıdır. Yeter ki, aranızdaki güven olgusu sarsılmamış olsun. İş ortaklığı konularında ise, her iki tarafın bir araya gelerek anlaşma şartlarını gözden geçirmelerinde veya yeni maddeler ekleyerek her iki tarafın yararına olacak şekilde el sıkışmaları anlamında yararlıdır. Bu kavuşum enerjisini olumlu yönde kullanabilmek için ihtiyacımız olan en önemli nokta, ben bilirim tarzında düşünmemektir. Çünkü bu ne ilişkide ne de başka bir konuda verimli bir sonuç alınmasının önüne geçer. Bu kavuşum bir yere üye olmanın, bir organizasyon düzenlemenin, bir sunumun gerçekleşmesinin işaretidir.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, ilişki ve iş ortaklığı gibi konularda sadece mantığımızı değil, yüreğimizin sesini de duymamız gerektiğini vurguluyor. Gerçekten sevdiğiniz, birlikte olmaktan mutluluk duyduğunuz, bireysel olarak kendinizi ifade edebildiğiniz bir ilişkiyi tercih etmeniz gerekir.

Bayramınız güzellikler içinde geçsin. Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

BALIK BURCU YORUMU

Sevgili Balıklar, saat 04:47 Merkür-Satürn karşıtlık etkisinde bayramın ikinci günü başlıyor. Çevremizde bulunan kişilerin hassasiyetleri bizi de etkiliyor. Değer verdiğimiz her şeyi koruma ve kollama duygumuz yüksek. Vatanımız, ülkümüz, toprağımız kıymetli. Sevdiklerimize düşkünüz ve onların kılına zarar gelsin istemiyoruz. Malum Bayram olunca bu duygular tabii ki doğaldır. Ancak çok önemli bir kararlar bu etki altında verilmez. İncelenir, her yönüyle kritik edilir. Bu görünüm çocuklarımıza, sevdiklerimize duyduğumuz sorumluluğun işaretçisidir.

Saat 10:21 Ay-Aslan burcunda sağlıklı yaşam, huzurlu bir hayat, özgüven duygusu son derece önemli. Kendinizi ifade etmekten çekinmeyiniz. Ben buradayım diyebilmelisiniz. Kimsenin hakkınızı elinizden almasına, sizi üzmesine izin vermeyiniz.

Saat 12:46 Ay-Uranüs görünümü, sanatla çalışmalar, tiyatro, resim ve hobilerimize yönelmek için uygundur. Kişisel gelişim için insanın kendindeki özel yetenekleri keşfetmesi çok önemli. Böylece maddi-manevi anlamda kendinizi güçlü hissedersiniz.

Saat 15:15 Ay-Venüs kavuşumu, sağlığınız-iş hayatınız-ilişki-ortaklık ve mali konularla ilgili yapılacak görüşmelerin, değişimlerin, gelişimlerin işaretçisidir. Çıkarlarınızı korumanız, şikayetçi olduğunuz meseleleri halledebilmeniz gerekir. Güven duygunuzu kesinlikle yitirmeden hangi alanda sıkıntınız varsa onu çözümlemek adına istekli olunuz. Eğer işinizden memnun değilseniz iş araştırmaları, başvuruları için bu kavuşum sizi destekleyicidir. Bazı işleri gönüllü olarak kabul etmeniz istenebilir. Eğer kendinizi buna hazır hissetmiyorsanız bunu uygun bir dille ifade ediniz.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, sağlıklı bir yaşamın, kendine güvenmenin, inandığınız bir yolda ilerlemenin önemini vurguluyor. Bedeninize, zihninize önem veriniz. Yaratıcı yönlerinizi keşfedeceğiniz işlere yöneliniz. Bu size başarı ve mutluluk getirecektir.

Bayramınız güzellikler içinde geçsin. Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM