• DOLAR
  3,9005
  % 0,12
 • EURO
  4,8016
  % 0,08
 • ALTIN
  165,1157
  % 0,03
 • BIST
  117.201,54
  % -0,33
Bel Ağrıları İçin Çok Özel Bitkisel Karışım

Bel Ağrıları İçin Çok Özel Bitkisel Karışım

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ekmeleddin İhsanoğlu’nu suçladı. Erdoğan, “Geçen gün gitmiş Mehmet Akif’in mezarını ziyaret etmiş, orda kitabede İstiklal Marşı’nı okuyor ve ne diyor ‘bu dörtlük herhalde Çanakkale Şehitleri şiirinden bir parça’ diyor. Babasına karşı da nankör, merhum Akif’e karşı da maalesef nankör.” dedi. Başbakan Erdoğan, cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları kapsamında Mardin’de halka […]

reklam
reklam

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ekmeleddin İhsanoğlu’nu suçladı. Erdoğan, “Geçen gün gitmiş Mehmet Akif’in mezarını ziyaret etmiş, orda kitabede İstiklal Marşı’nı okuyor ve ne diyor ‘bu dörtlük herhalde Çanakkale Şehitleri şiirinden bir parça’ diyor. Babasına karşı da nankör, merhum Akif’e karşı da maalesef nankör.” dedi.

Başbakan Erdoğan, cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları kapsamında Mardin’de halka hitap etti. Van mitinginin ardından havayolu ile Mardin Havalimanı’na inen Erdoğan ve beraberindeki heyet seçim otobüs ile miting alanına geldi.

Başbakan Erdoğan, İsrail’in Gazze’ye saldırılarına sert tepki gösterdi. “Gazze’de alçakça öldürülen bebeklerin, balinalar kadar bile haber değeri yok.” diyen Erdoğan, “Taksim’de vandallar şiddet eylemleri yaparken uluslararası medya oraya toplanıp saatlerce canlı yayın yapıyordu. Ukrayna’da, Mısır’da gençlerin ülkelerini tahrip eden eylemleri saatlerce günlerce yayınlanıyordu. Taksim’de polisimiz gaz, su kullandı diye Avrupa Birliği, Avrupa ülkeleri, batılı ülkeler bize demokrasi dersi vermeye yelteniyordu. Biber gazı için ayağa kalkan o demokratlar nerede? Polis su kullandı diye özgürlükten bahsedenler nerede? Sağa sola parmak sallayan, güya demokrasi, insan hakları dersleri veren o mütekebbirler nerede? Hiç sesleri çıkmıyor. Gazze’de ölen bebekleri, çocukları görmüyorlar. İstedikleri kadar sırtlarını dönsünler, istedikleri kadar görmezlikten, duymazlıktan gelsinler, o Gazzeli bebeklerin, o Gazzeli çocukların kanlı, masum yüzleri her birinin rüyasına girecek ve her birine ebediyen kâbus olacaktır.” ifadelerini kullandı.

Gazze’de çok büyük bir insanlık dramı yaşandığına dikkat çeken Erdoğan, “1,5 milyon nüfuslu bir şehir, dünyanın gözü önünde, insanlığın ilgisiz bakışları altında toplu halde can çekişiyor. İnanın Filistinlilerin, uluslararası medyanın çoğunda fok balıkları kadar bile değeri yok. Gazze’de alçakça öldürülen bebeklerin, balinalar kadar bile haber değeri yok. Biz, İsrail yönetimini Hitler’e benzetince beyefendiler rahatsız oluyor. Bu İsrail yönetiminin Hitler’den ne farkı var? Bu İsrail yönetiminin Naziler’den ne farkı var? Orta Doğu’da faşizm yeniden canlanırken, Orta Doğu’da Hitler yeniden dirilirken dünya bunu daha ne kadar seyredecek? Dünya harekete geçmek için daha ne kadar bekleyecektir.” şeklinde konuştu.

‘(İHSANOĞLU) BABASINA KARŞI NANKÖR’

Konuşmasında cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nu nankörlükle suçlayan Başbakan Erdoğan şunları söyledi: “Bu CHP adayı en son öyle bir şey yaptı ki yenilir yutulur cinsten değil. Ne diyor; benim babam Mehmet Akif’in arkadaşıydı. Geçen gün gitmiş Mehmet Akif’in mezarını ziyaret etmiş, orda kitabede İstiklal Marşı’nı okuyor ve ne diyor ‘bu dörtlük herhalde Çanakkale Şehitleri şiirinden bir parça’ diyor. Bakın; unutma değil, karıştırma değil, dil sürçmesi değil. İstiklal Marşı ile Çanakkale Şehitleri şiirini ayırt edemeyecek kadar bu ülkeye, bu topraklara, bu millete yabancı. Babasına karşı da nankör, merhum Akif’e karşı da maalesef nankör. İstiklal Marşı’nı dahi bilmeyen bu aday, CHP’ye, MHP’ye bir kez daha hayırlı olsun.”

ERDOĞAN’DAN DEMİRTAŞ’A: YOZGAT SÜRMELİSİ’Nİ DE BAĞLAMAYLA ÇALMASINI ÖĞRENSİN

“Diyarbakır’da evlatları için feryat eden, dua eden, çocuklarının dağa çıkarılmasına itiraz eden annelere saygısızca hakaret eden bu adaya gereken dersi sandıkta vermelisiniz.” diyen Erdoğan, cumhurbaşkanı adayı HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’a yönelik de eleştirilerde bulundu. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “O kadar terbiyesiz ki şu lafa bak, ‘Onlar parayla satın alındılar. Bu, ne demek ya? Bir Kürt annesi parayla satın alınıyor öyle mi? Bunu nasıl söylüyorsun? Bu, saygısızlığın daniskasıdır. Batıda Gezi’ci olmaktan bahseden, dans etmekten bahseden, doğuda dil değiştiren bu aday inşallah dersini alacak. Bir de şunu söyledi; güzel bağlama çalıyormuş. Ona buradan bir tavsiyede bulunayım, Yozgat Sürmelisi’ni de bağlamayla çalmasını öğrensin. 10 Ağustos’tan sonra CHP, MHP adayını da yanına alsın ‘dersini almış da ediyor ezber’ türküsünü hem çalsın hem söylesin. Hatta kendi yazdığı ‘Manisa’nın nehirleri’ türküsünü de hem çalsın hem söylesin.” diye konuştu.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Sevgili Koçlar Perşembe gününün ilk etkili enerjisi saat 06:34 Ay-Uranüs görünümüdür. Hem bireysel hem de grup aktivitelerinde başarılı olmanızda yardımcınızdır. Özgür çalıştığınızda, işinize karışılmadığında gayet verimli olursunuz. İsteklerinizi elde etme arzunuz, akşam saatlerinde sizi harekete geçirecek.

Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. Kafa karışıklığı yaşamamıza ve önümüzü görmekte zorlanmamıza yol açabilir. Sabırsız davranabiliriz. İdeallerimize yabancı olabiliriz. Ümitlerimizin azaldığını bile hissedebiliriz. Toplumsal ilişkilerimizde dikkatli olacağız.

Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iletişim gücünüzü yükseltici, insanları ikna edebilmenizi sağlayıcı, doğru karar ve planlamaların işaretçisidir. Aşk hayatınızı, çocuklarınızla olan paylaşımı, keyifli aktiviteleri destekleyen bu görünüm geleceği şekillendirmenizde yardımcıdır. Düşüncelerimizden, kendimizden emin oluruz.

Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde güzel ve olumlu düşünmeye başlayacağız. Hayatı algılama biçiminiz, çevrenizdeki insanları değerlendirme şekliniz ve olaylara verdiğiniz yanıtların temelinde iyi niyet, şefkat ve vefa duygusu öne çıkacak.

Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

BOĞA BURCU YORUMU

Sevgili Boğalar Perşembe günümüz saat 06:34 Ay-Uranüs görünüm etkisinde başlıyor. Bir yanıyla yenilik hevesi veriyor, diğer taraftan dış dünyada bir çok şeyin sizin istediğiniz gibi olmayışı nedeniyle gerginlik yaratıyor. Şöyle biraz rahat bırakın kendinizi. Bırakın ki, stres altında kalmayın.

Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. Eski bir sorun yüzünden canınız sıkılabilir. Aksamaların önüne geçmenin yolu, sakin olmak, iç sesinize kulak vererek ilerlemektir. Yapacaklarınızı kafanızın içinde düzene koymanız ve o düzen içinde yerine getirmeniz gayet faydalıdır. Bu size zaman kazandırabilir.

Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, sizi rahatsız eden, zihninizi kurcalayan, elinizde olmadan zorlayan kişilere karşı konulan mesafenin göstergesidir. Güvenmediğiniz, inanmadığınız, kendinizi rahat hissetmediğiniz kişi ve ortamlardan uzak durursunuz. Bir çok yalan ve yanlışın farkına varırsınız. Ona göre tavrınızı belli edersiniz. Gelişmeyen, büyümeyen, verimli olmayan, gizli ve saklı olup bilmediğiniz ne varsa ortaya çıkar. Belki üzülürsünüz ancak doğru ve eğri olanı anlarsınız.

Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde, yaptığımız iyiliklerin, fedakarlıkların değeri bilinsin isteriz. Ancak bazen bu gecikir, her şey kendi içinde tatsızlaşır ve sıkıntı verici hale gelir. İşte Ay-Balık burcu geçişlerinde, umutlarınız yükselir, gönlünüz huzura erer.

Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

İKİZLER BURCU YORUMU

Sevgili İkizler Perşembe gününün ilk etkili enerjisi saat 06:34 Ay-Uranüs arasında gerçekleşiyor. Her insanla gayet rahatlıkla iletişimde ve bağlantılarda bulunmanızı sağlayıcıdır. Eğitim ve çalışma hayatınız, organize işler ve toplumsal konularda yenilikçi fikirlerinizle adınızdan söz ettirebilirsiniz.

Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. Özgür hareket etmenin önüne geçen durumlar sizi rahatsız ettiğinde, güven duyduğunuz bir arkadaşla sohbet etmek gayet faydalıdır. Sakin ve kontrollü etmemiz yararlıdır. Rutin işlerimize ağırlık vererek bu süreyi değerlendirebiliriz.

Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, gelişimin işaretçisidir. Ailevi meseleler, planlamalar, yapılacaklar tekrar gözden geçirilir ve toparlanır. Kendinizi gayet açık ve net bir şekilde ifade edersiniz. Kararlar alırsınız ve bunları uygularsınız.

Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliği bize, -Hayattan memnun olmak istiyorsan, çelişkilerinden, endişelerinden kurtul, gereksizleri artık ayıkla ve huzur bul diyor. Kendine güvenmenin önemini hatırlatırken aynı zamanda gerçekçi düşünmenin de altını çiziyor.

Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

YENGEÇ BURCU YORUMU

Sevgili Yengeçler günün ilk etkili enerjisi saat 06:34 Ay-Uranüs görünümü olup, kredi çekmek gibi borçlanmaya dönük kararların dikkatlice ele alınması gerektiğini işaret ediyor.

Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. Huzurunuz son derece önemlidir. Hiç kimsenin keyfinizi bozmasına veya sinirlendirmesine izin vermemek için, sizin de sakin ve kontrollü olmanız faydalıdır. Fikirlerinizde diretmek yerine, başka görüşlere de açık olmanız gayet faydalıdır.

Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iş hayatı ve finansal konuların bilinçli şekilde gözden geçirilmesini ve doğru kararın verilmesini sağlayıcıdır. Yararlı ve bizim için gerekli olanı tespitte bulunuruz. İş sorunlarımızı çözmek, kazanç elde etmek adına arayışta bulunuruz.

Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliği, birilerinin bize dışarıdan etkileyerek huzursuz etmesine müsaade etmeyiz. Hatalı-eksik- çirkin-olumsuz olan ne varsa kendimizden uzak tutarız. Şekle değil, öze önem veririz. Yaşadığımız hayatı birilerinin onaylaması, bizi göklere uçurmalarını beklemek yerine kendi içimizde huzur ve sevgiyi yaratırız. Bizim için en doğru olanın ne olduğunu biliriz. Hayatı güzel yanlarıyla görürüz.

Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

ASLAN BURCU YORUMU

Sevgili Aslanlar saat 06:34 Ay-Uranüs görünümü, Perşembe gününün ilk etkili enerjisidir. İlişkilerde yenilikçi düşünmenin ve partnerinizle arkadaşlık çerçevesi içinde bağlantı kurmanın işaretçisidir. Bir tanışmanın da göstergesi olabilir.

Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. Sizi üzen, sıkıntıya sokan ve rahatsız eden kişi veya olaylar karşısında her şeyi bir kez daha gözden geçirmekte yarar var. Özellikle sağlığınıza şu aralar lütfen dikkat ediniz. Yorgunluk ve stresten, negatif insanlardan uzak durunuz.

Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, finansal kazanç sağlayıcı iş girişimlerini destekleyicidir. Güven duygumuz, yeni fikirlerimiz, planlarımızla arzu ettiğimiz hedefe ulaşabiliriz. Yolculuklar keyifli, paylaşımlar değerli ve zihnimiz son derece rahat şekilde ilerleriz.

Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliği, sizi kuşku ve endişeden kurtarır. Maddi anlamda destek göreceğinize dair bir hissi içinizde uyandırabilir. Bu his, yüzünüzü gülümsetir, sizi rahatlatabilir. Ancak başkalarıyla olan bağlantılarınızda(para-aşk-iş) sorunlarınızı bir an önce çözüme kavuşturmak niyetindeyseniz bugün kendinize yüklenmek yerine, biraz geri çekilerek gücünüzü toplamak faydalı olabilir.

Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

BAŞAK BURCU YORUMU

Sevgili Başaklar saat 06:34 Ay-Uranüs görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Danışmanlık, hava yolları, halkla ilişkiler, organizasyon, moda, tasarım ve astroloji gibi alanlarda çalışmanın, kendinizi geliştirmenin ve yenilikçi düşünmenin göstergesidir.

Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. Tamamlamanız gereken işler gözünüzde büyüyebilir. Hele birileri son anda engel çıkarmaya kalkışırsa, buna tepki gösterebilirsiniz.

Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, güven duygumuzu yükseltici ve bizi zorlayan şartları aşabilmemizde destekleyicidir. Çıkarlarımızın bilincinde karar veririz. Kendimizi zor duruma sokmayız. Mevcut borçlarımızı ödeyebilecek yeni olanaklar karşımıza çıkar.

Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliği, aşık olmak, aşkı sınırsızca yaşamak güdünüz yine bu etki altında büyür. Herhangi bir ortamda birdenbire gördüğünüz biri oldukça fazla dikkatinizi çekebilir. Ay-Balık günlerinin astrolojik ifadesi insanın kendi içindeki özü keşfederek hayata farklı bir pencereden bakabilmesi, bütünlüğe teslim olarak rahatlaması demektir.

Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

TERAZİ BURCU YORUMU

Sevgili Teraziler Perşembe günümüz saat 06:34 Ay-Uranüs görünüm etkisinde başlıyor. Toplumsal konularda, çocuğunuzla ilgili meselelerde ve aşkta özgürce kararlarınızı vermenizi sağlar. Ancak partnerinizin bakış açısı sizden farklı olabilir.

Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. Aşk hayatınız veya günü gerilimsiz ve özgür bir şekilde geçirme isteğiniz yoğun olmasına rağmen bunu tam anlamıyla sağlamanız mümkün olmayabilir. Bu kısa süre içinde çevrenizdeki insanlara karşı anlayışlı olmakta yarar var.

Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, ilişkimizi bilinçli şekilde gözden geçiririz. İleride sorun oluşturabilecek problemlerin farkına varırız. Anlaşmazlıkları konuşarak çözmeye çalışırız. Bu görünüm pürüzleri ortadan kaldırıcıdır. Evlilik, iş girişimi, eğitim, seyahat, bir başka yerleşmek gibi konularda doğru bir kararın verilmesini sağlayıcıdır.

Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliği, iş hayatının karmaşasından uzaklaşmanız, kendinizi rahatlatmanız kolay olur. Nerede ve hangi ortamda olursanız olun hayatı akışına bırakırsınız. Umutlu düşünürsünüz. Sakinleşirsiniz. Sorunlarınızı dert etmeden, günün geri kalanında dinlenmek istersiniz.

Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

AKREP BURCU YORUMU

Sevgili Akrepler Perşembe gününün ilk etkili enerjisi saat 06:34 Ay-Uranüs görünümüdür. Özgür hareket etmek ve yaşamımızı düzene koymak gerektiğini düşüneceğiz.

Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. Yeni proje, fikir veya planlar üzerinde çalışabilirsiniz. Böylece eksikleri tespit etmiş olursunuz. Bu kısa zaman diliminde etrafınızla olan diyalogunuza dikkat ediniz.

Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, zihnimizin hızlı çalışmasını, pratik çözümler bulmamızı, aklımıza koyduğumuzu yapabilmemizi sağlıyor. Her işin altından kalkabilmek mümkün. Eğer ne istediğinizi biliyorsanız, bir hedef koyup ilerlemekten yanaysanız, bir işi en başarılı şekilde yapmak istiyorsanız bu görünüm size beceri, el çabukluğu ve marifet kazandırır. Gelip geçici düşünmek yerine uzun vadeli olanı tercih etmek doğru olacaktır.

Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde, her şey yolundaymış gibi davranabiliriz. Dünyayı ben mi kurtaracağım, kendimi düşünmeyi ihmal etmemeliyim diye düşünürsünüz. Çünkü siz de iyi biliyorsunuz ki, ancak yapabileceğiniz kadarını yerine getirebilirsiniz. Bu saat sonrası eğer bir problem veya sorun çıkarsa onu çözümlemek yerine, daha sonra hallederim diye bir kenara bırakabilirsiniz.

Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

YAY BURCU YORUMU

Sevgili Yaylar Perşembe gününün ilk etkili enerjisi saat 06:34 Ay-Uranüs görünümüdür. Sizi harekete geçiricidir. Düşüncelerinizi ifade etmek, yazışmak, sohbet etmek, farklı bir şeyler yapmak istersiniz.

Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. İlişkinin paylaşıma dönük olup olmadığına bakmak gerekiyor. Birbirinizle iletişim, ortak zevkler, hoşlandığınız şeylerden bahsetmek ikiniz arasında güçlü bir enerji alışverişini sağlayabilir. Eğer sorun varsa, boşluk süresince birbirinizi dinlemeye, anlamaya çalışın.

Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü Yayların moralini yükselten, zihnini hızlandıran, kararlarını en güçlü şekilde vermelerini sağlayan bir enerji. Geleceğe yönelik ve yaratıcı tarzda düşünüyoruz. Kendimizden eminiz. Fikirlerimizi başkalarına ifade edebilecek, onları ikna edebilecek güçteyiz. İlişki ve iş hayatımızı yeniden organize edebilecek güçteyiz. Kadersel karşılaşmalar olabilir, mutlu edici haberler alabiliriz.

Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliği, ailenizi sevgiyle kucaklayarak sorunlarınızı biraz olsun geride bırakmak, ev sınırlarınız içinde kendinizi rahatlatabilecek ritüellerle uğraşmak açısından bu enerji her derde deva diyebiliriz. Aynı şekilde iş hayatınızla ilgili konularda sakince gözden geçirmelerde bulunmak adına da olumludur. Bu enerji sayesinde olasılıkları hesaba katmanın ne kadar rahatlatıcı olduğunu anlayabiliriz.

Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

OĞLAK BURCU YORUMU

Sevgili Oğlaklar Perşembe gününün ilk etkili enerjisi saat 06:34 Ay-Uranüs arasında gerçekleşiyor. Hangi konuda olursa olsun kısıtlanmaktan pek hoşlanmadığınızın göstergesidir. Bir yandan güvenli olanı elde tutmak diğer yandan farklı bir şeyler yaparak hayatınızı renklendirme ihtiyacınız yoğundur.

Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. Parasal konularda temkinli olmak gerekir. İlişkilerde ne dediğinize ne yaptığınıza dikkat ediniz. Sizin iyi niyetli bir hareketinizi, sözünüzü başkaları, farklı yönlere çekebilirler. Alacak verecek anlamında hesaplarınızı iyice kontrol ediniz.

Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, aile içi meseleleri farklı bir bakış açısıyla ele almamızı sağlıyor. Bizi rahatsız eden, çıkarcı düşünen ve sadece kendine yönelik hareket eden kişilerle aramıza mesafe koyuyor. Ancak bu mesafe aslında gereksizleri ayıklamanın ve kendimizi zihnen toparlamanın işaretçisidir. Hani sel gider kum kalır ya, aynen öyle. Finansal açıdan yeni çözüm yolları arayışımızın göstergesidir.

Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliği, yalnız olmadığımızı, her şeye rağmen hayatın güzel olduğunu düşünmemizi sağlar. Maddi dünyanın kaygıları geride kalır. Biz de böyle düşünürüz. Kendimi üzmeye, yormaya, endişelenmeye ne gerek var diyerek, hayatı kendi akışına bırakırız.

Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kovalar Perşembe gününün ilk etkili enerjisi saat 06:34 Ay-Uranüs görünümüdür. Bulunduğunuz ortamda ilgiyi üzerinize çekecek tarzda konuşmanızı, fikirlerinizi iletmenizde yardımcı olur.

Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. İlişkiniz bir alışkanlık mı, yoksa gerçekten onu seviyor musunuz diye kendi içinizde bir düşününüz. Geçmiş sıkıntılar bu saatlerde kendini hatırlatabilir. Karar vermeden önce tarafsız bir şekilde duruma bakmak gerekiyor.

Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, doğru kişilerle karşılaşmanın ve gerekli olan doğru kararları vermenin işaretçisidir. İlişkide iletişim ve paylaşımın önemini vurgulayıcıdır. Evlilik, iş ortaklığı gibi meselelerin bilinçli şekilde ele alınıp bir yol belirlememizi sağlayıcıdır.

Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde, problemlerden uzak kalmak isteriz. Eğer yalnızsak, o hayalini kurduğumuz insanın bir an önce çıkıp gelmesini hayal ederiz. Aşk olgusunu farklı bir pencereden ele alırız. İyi-güzel-olumlu düşünmemizi, inancımızı yüksek tutmamızı sağlayan Ay-Balık burcu geçişi maddi konularda da iyimser hareket etmemize neden olur.

Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

BALIK BURCU YORUMU

Sevgili Balıklar, Perşembe gününün ilk etkili enerjisi saat 06:34 Ay-Uranüs arasında gerçekleşiyor. Maddi konularda yeni çözüm arayışlarının ve özgür hareket etme arzumuzun işaret eder. Hayatın bazen ne kadar ilginç gelişmelere işaret ettiğini düşünürüz. Bir anda her şeyin değişebileceğini gördük. Onun için risk faktörlerini göz önüne almakta yarar var.

Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. İnsanlara güvenmekte zorlanırsınız. Çünkü duyduğunuz bazı sözler canınızı sıkmıştır. Doğal olarak belli bir mesafe bırakırsınız. Parasal konularda ise dışarıdan destek bulmak ihtiyacınız yoğun olsa da, bunu tam anlamıyla karşılanması kolay olmaz. Boşluk süresince, yaratıcı anlamdaki çalışmalara ağırlık verilebilir.

Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, maddi açıdan verimli ve kazandırıcı olana yönelmenin göstergesidir. Hatır gönül yerine, geleceğe dönük düşünerek akıllı karar vermemizi sağlar. Ailevi konulardan özel hayatımıza kadar her alanda yeni bir rota belirleriz. Paramızı har vurup harman savurmak yerine, yarınlarımızı garanti altına alacak şekilde tutmamız, kazanç elde etmeye yönelik düşünmemiz doğru olacaktır.

Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliği, nefes aldığınız her anın ne kadar kıymetli olduğunu fark edeceksiniz. Yüreğinizin içindeki inancı yükselten Ayın ışığı sayesinde hayata daha farklı bir pencereden bakabilirsiniz. Her şeyin bir şekilde düzene gireceğini ve rahatlayacağınızı düşünebilirsiniz. Bu saat itibariyle, ne stres kalır ne de zorluk. Gönlümüz huzura kavuşur.

Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM