• DOLAR
  5,2895
  % -0,76
 • EURO
  6,1422
  % -0,30
 • ALTIN
  206,2805
  % 0,51
 • BIST
  94.970,29
  % 0,85
Bel Ağrıları İçin Çok Özel Bitkisel Karışım

Bel Ağrıları İçin Çok Özel Bitkisel Karışım

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ekmeleddin İhsanoğlu’nu suçladı. Erdoğan, “Geçen gün gitmiş Mehmet Akif’in mezarını ziyaret etmiş, orda kitabede İstiklal Marşı’nı okuyor ve ne diyor ‘bu dörtlük herhalde Çanakkale Şehitleri şiirinden bir parça’ diyor. Babasına karşı da nankör, merhum Akif’e karşı da maalesef nankör.” dedi. Başbakan Erdoğan, cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları kapsamında Mardin’de halka […]

reklam
reklam

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ekmeleddin İhsanoğlu’nu suçladı. Erdoğan, “Geçen gün gitmiş Mehmet Akif’in mezarını ziyaret etmiş, orda kitabede İstiklal Marşı’nı okuyor ve ne diyor ‘bu dörtlük herhalde Çanakkale Şehitleri şiirinden bir parça’ diyor. Babasına karşı da nankör, merhum Akif’e karşı da maalesef nankör.” dedi.

Başbakan Erdoğan, cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları kapsamında Mardin’de halka hitap etti. Van mitinginin ardından havayolu ile Mardin Havalimanı’na inen Erdoğan ve beraberindeki heyet seçim otobüs ile miting alanına geldi.

Başbakan Erdoğan, İsrail’in Gazze’ye saldırılarına sert tepki gösterdi. “Gazze’de alçakça öldürülen bebeklerin, balinalar kadar bile haber değeri yok.” diyen Erdoğan, “Taksim’de vandallar şiddet eylemleri yaparken uluslararası medya oraya toplanıp saatlerce canlı yayın yapıyordu. Ukrayna’da, Mısır’da gençlerin ülkelerini tahrip eden eylemleri saatlerce günlerce yayınlanıyordu. Taksim’de polisimiz gaz, su kullandı diye Avrupa Birliği, Avrupa ülkeleri, batılı ülkeler bize demokrasi dersi vermeye yelteniyordu. Biber gazı için ayağa kalkan o demokratlar nerede? Polis su kullandı diye özgürlükten bahsedenler nerede? Sağa sola parmak sallayan, güya demokrasi, insan hakları dersleri veren o mütekebbirler nerede? Hiç sesleri çıkmıyor. Gazze’de ölen bebekleri, çocukları görmüyorlar. İstedikleri kadar sırtlarını dönsünler, istedikleri kadar görmezlikten, duymazlıktan gelsinler, o Gazzeli bebeklerin, o Gazzeli çocukların kanlı, masum yüzleri her birinin rüyasına girecek ve her birine ebediyen kâbus olacaktır.” ifadelerini kullandı.

Gazze’de çok büyük bir insanlık dramı yaşandığına dikkat çeken Erdoğan, “1,5 milyon nüfuslu bir şehir, dünyanın gözü önünde, insanlığın ilgisiz bakışları altında toplu halde can çekişiyor. İnanın Filistinlilerin, uluslararası medyanın çoğunda fok balıkları kadar bile değeri yok. Gazze’de alçakça öldürülen bebeklerin, balinalar kadar bile haber değeri yok. Biz, İsrail yönetimini Hitler’e benzetince beyefendiler rahatsız oluyor. Bu İsrail yönetiminin Hitler’den ne farkı var? Bu İsrail yönetiminin Naziler’den ne farkı var? Orta Doğu’da faşizm yeniden canlanırken, Orta Doğu’da Hitler yeniden dirilirken dünya bunu daha ne kadar seyredecek? Dünya harekete geçmek için daha ne kadar bekleyecektir.” şeklinde konuştu.

‘(İHSANOĞLU) BABASINA KARŞI NANKÖR’

Konuşmasında cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nu nankörlükle suçlayan Başbakan Erdoğan şunları söyledi: “Bu CHP adayı en son öyle bir şey yaptı ki yenilir yutulur cinsten değil. Ne diyor; benim babam Mehmet Akif’in arkadaşıydı. Geçen gün gitmiş Mehmet Akif’in mezarını ziyaret etmiş, orda kitabede İstiklal Marşı’nı okuyor ve ne diyor ‘bu dörtlük herhalde Çanakkale Şehitleri şiirinden bir parça’ diyor. Bakın; unutma değil, karıştırma değil, dil sürçmesi değil. İstiklal Marşı ile Çanakkale Şehitleri şiirini ayırt edemeyecek kadar bu ülkeye, bu topraklara, bu millete yabancı. Babasına karşı da nankör, merhum Akif’e karşı da maalesef nankör. İstiklal Marşı’nı dahi bilmeyen bu aday, CHP’ye, MHP’ye bir kez daha hayırlı olsun.”

ERDOĞAN’DAN DEMİRTAŞ’A: YOZGAT SÜRMELİSİ’Nİ DE BAĞLAMAYLA ÇALMASINI ÖĞRENSİN

“Diyarbakır’da evlatları için feryat eden, dua eden, çocuklarının dağa çıkarılmasına itiraz eden annelere saygısızca hakaret eden bu adaya gereken dersi sandıkta vermelisiniz.” diyen Erdoğan, cumhurbaşkanı adayı HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’a yönelik de eleştirilerde bulundu. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “O kadar terbiyesiz ki şu lafa bak, ‘Onlar parayla satın alındılar. Bu, ne demek ya? Bir Kürt annesi parayla satın alınıyor öyle mi? Bunu nasıl söylüyorsun? Bu, saygısızlığın daniskasıdır. Batıda Gezi’ci olmaktan bahseden, dans etmekten bahseden, doğuda dil değiştiren bu aday inşallah dersini alacak. Bir de şunu söyledi; güzel bağlama çalıyormuş. Ona buradan bir tavsiyede bulunayım, Yozgat Sürmelisi’ni de bağlamayla çalmasını öğrensin. 10 Ağustos’tan sonra CHP, MHP adayını da yanına alsın ‘dersini almış da ediyor ezber’ türküsünü hem çalsın hem söylesin. Hatta kendi yazdığı ‘Manisa’nın nehirleri’ türküsünü de hem çalsın hem söylesin.” diye konuştu.

reklam
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Sevgili Koçlar, Saat 04:32 itibariyle İkizler burcunda ilerleyecek Ay, hem çalışma hayatınızla alakalı konuları gündeme getiriyor hem de çevrenizle olan ilişkinizi. Burada dikkat edeceğiniz husus, işinize önem vermek ve planlı çalışmak. Eğer sorunlarınız varsa, bunları akıllıca dile getirmektir. İletişim ve haberleşmede etkili saatlerdeyiz. Önemsiz şeylerin üstünde durmadan, asıl olan meseleye, işe odaklanmakta yarar var.

Saat 07:08 Ay-Mars görünümü, güven duygunuzun yüksekliğini gösterdiği için, yeniliklere hevesli ve kendinizden emin bir şekilde adım atacağınızı işaret ediyor. Bir projede yer alabilirsiniz. Bir görüşmeye çağırılırsınız. Bir dostunuzdan destek görebilirsiniz. Dikkat edeceğiniz nokta, aceleci olmamak, enine boyuna düşünmek, ne istediğinizden emin olmak ve size sunulan şartlara, adım attığınız işlere iyice bakmaktır.

Saat 13:48 Ay-Kuzey düğüm görünümü, yeteneklerimizi değerlendirme, bir ürün veya çalışma yoluyla sergileme fırsatı veriyor. Gelişim yolumuz kendimizi göstermek ve ilgi uyandırmak. Bu nedenle, çabuk öğrenmek taraflısı olacağız.

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde geçirmemiz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

BOĞA BURCU YORUMU

Sevgili Boğalar, Saat 04:32 sonrası Ay-İkizler burcunda seyrine başladığında, iki konu önemli hale geliyor. Birincisi endişeden uzak bir şekilde parasal konularda düşünmek, ikincisi aşk hayatınız veya günlük aktivitede yapılacak işleri gerçekçi bir bakış açısıyla ele almak. Mali konularda bir taşla iki kuş vurmak istiyorsanız piyasanın durumunu gözden geçirin.

Saat 07:08 Ay-Mars görünümü, hedefe yönelik bir şekilde ilerlemenizi sağlayıcıdır. Bilgi ve deneyimlerinizin, yeteneklerinizin uygun şekilde değerlendirilmesi, maddi ve manevi anlamda duruma bakılarak karar verilmesi yönünde önem taşıyor.

Saat 13:48 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ev satış-alış, kiralama, ailenizin ihtiyaçları, kültürel aktiviteler, okumak, bilgilenmek, görmek, gezmek, keşfetmek amaçlı harcamalar olabilir. Nereye ne verdiğinizi ve elinizdekini nasıl değerlendireceğinizi bilirsiniz.

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde geçirmemiz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

İKİZLER BURCU YORUMU

Sevgili İkizler, Saat 04:32 sonrası burcunuzda ilerleyecek Ay etkisi, kişisel konular üzerinde kendinizi ifade etmeye bir hayli açık olduğunuzu gösteriyor. Ancak aileniz ve yuvanızla alakalı konularda iyi bir inceleme yapmadan acil kararlar vermeyiniz. Dışarıda aktif, hiçbir şeyi kendine dert etmeyen biri gibi gözükseniz de, aslında kafanızın içinde birçok durumu gözden geçirmektesiniz. Doğru bir sonuç elde etmek isteğiniz bir hayli yüksek.

Saat 07:08 Ay-Mars görünümü, yolculuk ve görüşmeler, bir haber alınması, sosyal dayanışma, bir yerden gelecek para ve desteklenme, bir davanın sonuçlanması gibi konularda olumlu gelişmeleri işaret ediyor.

Saat 13:48 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bildiklerimizi başkalarıyla paylaşım yönünde etkilidir. Yeni bir şeyler öğrenmek, gidip yerinde görmek isteriz.

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde geçirmemiz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

YENGEÇ BURCU YORUMU

Sevgili Yengeçler, Saat 04:32 sonrası Ay-İkizler burcunda seyrine başladığında, problemleri akıllıca ele alınız. Dağılmayınız. Her şeyi bir kez daha kontrolden geçiriniz. İletişimde konusunda başarılı olmak isteyen kişiler Ay-İkizler geçiş günlerinde, dış dünya tarafından alkışlanmak, takdir görmek için, yeni bir şeyler öğrenmeye çalışırlar. Bu yolu deneyebilirsiniz. Ancak canınız bir şeye sıkılıyorsa ve derdinizi kimseye anlatamıyorsanız benim tavsiyem bugün hislerinizi bir günceye veya bir kağıda dökün ve rahatlayın.

Saat 07:08 Ay-Mars görünümü, partnerinizin mali durumu, düşünceleri ve kararlarının sizinle aynı doğrultuda olup olmadığına bakmak gerektiğini gösteriyor. Çünkü tek başına hareket ediyor ve size danışmıyorsa aranızda bir problem çıkabilir. Güven verici konuşuyor mu, ne gibi sıkıntılarınız var, bugünkü durum ilerisi adına tekrar bir problem yaratır mı, bunları ele almak gerekiyor. Bir şeylerin bölüşümü, sözleşme maddeleri, muhasebe, kayıp-kazanç yönünde incelemelerde bulunmak doğru olur.

Saat 13:48 Ay-Kuzey düğüm görünümü, paranın önemini vurguluyor. Kendine güven, pes etme, kazancına sahip çık, inandığın yolda ilerle diyerek destek veriyor.

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde geçirmemiz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

ASLAN BURCU YORUMU

Sevgili Aslanlar, Saat 04:32 sonrası Ay-İkizler burcunda seyrine başladığında, yenilikleri uygulama yönünde karşımıza fırsatlar çıkabilir. Daha kolayca işlerimizi yoluna koyarız. Tanıdıklarımızla bir araya gelebiliriz, bir mesele üzerinde görüşmede bulunabiliriz. Uzun uzun konuşmayı tercih edebiliriz. Çünkü beklentilerimizi insanlara böyle daha iyi izah edeceğimizi düşünürüz. İkizler burcu iletişimle birebir alakalıdır. Bağlantılarda başarılı işler ortaya koyabilmek için, konuşmalarımız bir hayli önem kazanır.

Saat 07:08 Ay-Mars görünümü, ilişkide her iki tarafın da ideallerini, beklentilerini ortaya koyarak, bundan sonrası için yeni bir adım atmalarında yardımcıdır. Burada önemli olan, farklı yönlerinizi ortak bir potada birleştirmektir. Bunu yapabilenler aynı yolun yolcusu olurlar.

Saat 13:48 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde sosyal ilişkiler ağımızı güçlendirme, paylaşımda bulunma yönünde gayet olumludur.

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde geçirmemiz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

BAŞAK BURCU YORUMU

Sevgili Başaklar, Saat 04:32 sonrası Ay-İkizler burcu geçişi iki gün boyunca, iş hayatınız ve kişisel meselelerinizle ilgili olarak önemlidir. Aynı anda iki işi birden yapmak veya iki konu üzerinde düşünmek gayet kolaydır. Ancak dağılmamak ve zamanı iyi kullanmak gerekir. Bu enerji altında zor işler karşımıza geldiğinde hevesimizi kaybetmeden, başarıyla halledeceğimizden emin olalım. İş yerinizde veya bulunduğunuz ortamda birilerinin ne yaptığı, ne düşündüğüne kafamıza takmayalım. Biz kendi işimizi pekala düzgün bir şekilde yerine getirebiliriz. İyi bir planlama ile işleri yoluna koyabiliriz.

Saat 07:08 Ay-Mars görünümü, hiçbir şeyin aceleye getirilmemesi, gelişen olayların mantıklı şekilde analiz edilmesi, gelişimin önemsenmesi gerektiğini işaret ediyor. Bir de lütfen sağlığınızı, iş haklarınızı, sözleşme şartlarını, nasıl bir ortamda çalışacağınızı mutlaka gözetiniz.

Saat 13:48 Ay-Kuzey düğüm görünümü, hedefinizi belirle ve cesaretle ona yönelmelisiniz. Bilginizi en etkin olacağınız alanda ifade edecek şekilde tercihlerde bulunmalısınız. Araştırın, okuyun, öğrenin ve öğrendiklerinizi bir iş veya aktivite alanında ifade edin.

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde geçirmemiz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

TERAZİ BURCU YORUMU

Sevgili Teraziler, Saat 04:32 sonrası Ay-İkizler burcu seyri, bilgi sahibi olmanızı, aktif hareket etmenizi sağlayan alanlarda enerjinizi yükseltiyor. Ancak bir o kadar da laf söz ortalarda çoğalıyor. Söylenenlere akıl ve mantık çerçevesinde bakmakta yarar var. İş, ailevi meselelerde, bilgi edinme, araştırma anlamında işlerde planlamada bulunarak ilerlemekte yarar var. Aceleye getirmeden enine boyuna düşünelim. Bu enerji, zaten bilgilenmeye önem vermemizi sağlar. Çok okuruz, çok konuşuruz, bağlantılarda bulunmaya çalışırız. Anlamak isteriz. Anladıklarımızı doğru biçimde yerli yerine koyarsak, zamanı gayet olumlu değerlendirmiş oluruz.

Saat 07:08 Ay-Mars görünümü, görüşme, yolculuklar ve gelişmelerin çocuk, eğitim, iş veya yerleşim yönünde etkili olacağının işaretçisidir. Yeni bir ilişkiye başlamak, sosyal etkinlik, çocuklarınızla ilgili bir gelişme, grup veya sergi, sunum yönünde de etkilidir.

Saat 13:48 Ay-Kuzey düğüm görünümü, hedefe yönelik düşüneceğiz. İnsanları ikna edebilecek güçteyiz. Farklı çözümlere açığız. Grup faaliyetleri, ürün tanıtımı, insanlara ulaşarak etkileme becerimiz de yükseliyor.

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde geçirmemiz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

AKREP BURCU YORUMU

Sevgili Akrepler, Saat 04:32 sonrası İkizler burcunda ilerleyecek Ay, önümüzdeki iki gün boyunca alacak-borç konuları ve ilişkinizle ilgili meseleler üzerinde mantıklı olmanın önemini vurguluyor. Sözgelimi bir kredi işimiz varsa, geri ödeme yükümüz ağır olabilir mi diye düşünelim. Bir iş teklifinde bulunurlarsa, şartları soralım ve alacağımız miktarı bilelim. Evraklarımızı kontrol edelim. Hukuki bir konuda danışmadan, haklarımızı öğrenmeden kendi başımıza işlere kalkışmayalım. Özel ilişkimizde, duygularımız ile sözlerimiz birbiriyle paralel olmalı. İçimizden hayır demek geliyorsa, sırf karşı tarafı memnun edeceğiz diye onaylamak yanlış olur.

Saat 07:08 Ay-Mars görünümü, finansal konuların yarar-zarar hesabının yapılmadan bir oldubittiye getirilmesinin yanlış olacağını gösteriyor. Ortaklaşa hesaplar, ödenmesi gereken vergiler, bankalarla yapılacak görüşmeler bugün etkili gözüküyor. Umduğunuz şekilde gelişmesi muhtemeldir.

Saat 13:48 Ay-Kuzey düğüm görünümü, hem mesleki hem de parasal anlamda güçlü olmak istiyoruz. Gelişim arzumuz bu iki konuda yüksek olacak.

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde geçirmemiz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

YAY BURCU YORUMU

Sevgili Yaylar, Saat 04:32 sonrası Ay-İkizler burcunda ilerleyecek. Önümüzdeki iki gün boyunca ilişkiniz ve iş ortaklıklarınız ön planda yer almaya başlar. Sizden farklı düşünen partneriniz veya bazı kişilerle iletişimde bulunmak kolay olmayabilir. Yine aynı problemler, meseleler diye içinizden geçirirsiniz. Sıkıldığınızda tepki göstermekte gecikmezsiniz. Gerginlikten uzak durmak için sakin olmamız gerekecek. İş ilişkilerinde bu enerji, karşı tarafın size sunduğu şartları ve sizin düşündüklerinizi açık ve net bir şekilde ortaya koymalısınız.

Saat 07:08 Ay-Mars görünümü, bir yeniliğin, bir değişikliğin, heyecan verici bir yeni ilişkinin de göstergesidir. Amacını, hedefini bilen ve bunu başkalarıyla paylaşan Yaylar grup, çevre, girişim yönünde ivme kazanırlar.

Saat 13:48 Ay-Kuzey düğüm görünümü, iş, eğitim amaçlı girişim ve gelişmeler gündemde yer alabilir.

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde geçirmemiz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

OĞLAK BURCU YORUMU

Sevgili Oğlaklar, Saat 04:32 sonrası Ay-İkizler burcunda ilerlediğinde, iki gün boyunca iş hayatınız ve ilişkiniz sizin için önceliklidir. Bu iki konuda da, dağılmamak, soğukkanlı hareket etmek, mantıklı bir şekilde incelemede bulunmak gayet yararlı. Ancak bazı durumlar özellikle duygusal ve iş anlamında bizi yine meşgul edeceğe benziyor. Başarılı olmayacağımız anlamına gelmiyor bu. İş konularında şu aralar belki önemli bir karar vermek veya yeni bir planı yürürlüğe koymak niyetindeyseniz, kendinizden emin olunuz. Olur ya, bir endişe, huzursuzluk sizi sarabilir. Bu endişeyle, acaba doğru mu yapıyorum, yoksa geri adım mı atayım diye kararsız kalabilirsiniz. Ben derim ki, sakince akışta kalın. Gücünüzü aşan işler olduğunda, mutlaka molalar veriniz.

Saat 07:08 Ay-Mars görünümü, maddi kazanç, manevi tatmin, başkalarına olan desteğiniz, hep birlikte sözünü kendinize düstur edişiniz, niyetiniz size yeni kapılar açabilir.

Saat 13:48 Ay-Kuzey düğüm görünümü, başkalarının desteğine duyduğumuz ihtiyacı gösteriyor. Maddi-manevi anlamda güçlü olma arzumuz büyüyor.

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde geçirmemiz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

KOVA BURCU YORUMU

Sevgili Kovalar, Saat 04:32 sonrası İkizler burcunda ilerleyen Ay, iki gün boyunca hem sosyal anlamda geçirmenizde hem de işlerinizi yolunu koymanızda yardımcıdır. İletişim ön plandadır. Başkalarıyla fikirlerimizi paylaşabiliriz. Aşk hayatımızla ilgili konularda, bir hayli hevesli, coşkulu ve çocuksu yanlarımızla ilgi uyandırırız. Hayatın problemli taraflarını geride bırakmak, güzelliklerini yaşamak, aktif olmak isteriz. Ne kimsenin bizi sıkmasına izin veririz. Ne de biz bir şeyleri kafamıza takmaktan yanayızdır. Bu saatlerde elimizde telefon veya bilgisayarla iletişimde bulunuruz.

Saat 07:08 Ay-Mars görünümü, size cesaret vericidir. Eğer gerçekten ne istediğinizi biliyorsanız, ilerlemek kolaydır. Aşk hayatınızı, sosyal ilişkilerinizi güçlendiren, yeni birisiyle tanışmanın işaretçisi olan bu görünüm önemli bir karar aşamasına gelindiğini gösteriyor.

Saat 13:48 Ay-Kuzey düğüm görünümü, her yönden güçlü birine duyulan ihtiyacı vurguluyor. Önemli bir karar verebiliriz. İlişki tercihlerimizi yeniden belirleriz.

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde geçirmemiz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

BALIK BURCU YORUMU

Sevgili Balıklar, Saat 04:32 sonrası İkizler burcunda ilerleyen Ay, önümüzdeki iki gün boyunca aile içindeki iletişimi yükseltiyor ve ofis çalışmalarında hızlılık kazandırıyor. Haberleşmeler, konuşmalar, iletişimde bulunma, işleri yerli yerine koyma arzumuz bir hayli yüksek. Ne kadar çok bilgi sahibi olursak, bizi yanıltmalarına izin vermemiş oluruz. Aktif hale getirici Ay etkisi altında, telefon, mailleşme, sosyal ilişkiler, iş konuları, eğitim ve yolculukların, gündem maddenizde yer alacağını gösteriyor. Çalışmayanlar için bu saat sonrası ev içinde koşuşturma fazlalaşır. Çocuklarla iletişim, komşularla bir araya gelme, evin ihtiyaçları için alışverişe çıkmak gibi. Birileri bizi arar, biz de aynı şekilde tanıdıklarımızı ararız.

Saat 07:08 Ay-Mars görünümü, sorunların, eleştirel yaklaşımların, baskıların sizi içten içe yorduğunun göstergesidir. Bunları aşabilmek için, maziyi bir yana bırakıp bedeninizi, zihninizi rahatlatıcı egzersizler yapın. Sürekli bir şeyleri kafanıza takmak yerine, mevcut sıkıntıları aşabilmek için kendinize, yolunuza inanın.

Saat 13:48 Ay-Kuzey düğüm görünümü, iş veya özel yaşantımızda insanlara destek oluruz. Rehberlik ederiz. Bilgimizi paylaşırız ve deneyimlerimizi başkalarına aktarırız.

Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde geçirmemiz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM